Aktualności

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 74

Być bliżej....

W czwartek (23 września) Parafia rozpoczyna realizację projektu pt: „Być bliżej”, który włącza osoby niepełnosprawne w życie religijne, kulturalne i społeczne. Zapraszamy na spotkanie integracyjne o g. 16.30 oraz koncert smyczkowy o godz. 18.00

Dodano: 21 Wrzesień 2021
Instalacja relikwii bł. Karola Acutisa

W najbliższą niedzielę o godz. 12.oo w naszej Kolegiacie odbędzie się obrzęd instalacji relikwii bł. Karola Acutisa. Bł. Karol jest patronem dzieci i młodzieży, którzy korzystają z internetu, smartfonów i innych mediów. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Dodano: 17 Wrzesień 2021
Witamy ks. Michała

Od 1 września jest z nami Ks. Michał Buczyński. Księże Michale, witamy, życzymy siły i motywacji do pracy.

Dodano: 17 Wrzesień 2021
Być Bliżej - włączenie osób niepełnosprawnych w życie społeczne i kulturalne

Czy wiesz co to jest pętla indukcyjna? Do czego służy i komu pomaga? Wiele osób, a zwłaszcza osób starszych nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Jest to  nowoczesne urządzenie techniczne które w najbardziej przyjazny, efektywny i uniwersalny sposób umożliwia osobom z aparatem słuchowym lub implantem ślimakowym uczestniczyć w pełni we wszelkiego rodzaju wydarzeniach religijnych, społecznych i kulturalnych. Takie urządzenie zostanie zainstalowane w garwolińskiej Kolegiacie. Koordynatorem projektu „Być bliżej - włączenie osób niepełnosprawnych w życie społeczne i kulturalne”, realizowanego w ramach konkursu Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w obszarze "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych" i współfinansowanego ze środków Województwa Mazowieckiego jest proboszcz parafii ks. Stanisław Szymuś.

Dodano: 10 Wrzesień 2021
Komunikat !!!

W najbliższą niedzielę zbiórka pod kościołem na leczenie Agaty Goliszewskiej, na Garwolance natomiast piknik charytatywny pod hasłem: „Dobre serce mamy, dlatego Agatę wspieramy!”

Dodano: 31 Sierpień 2021
Apel ks. Biskupa

Apel Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY

o pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach

i powodziach w Polsce oraz krajach europejskich

Dodano: 27 Lipiec 2021
Festyn św. Anny

Dodano: 24 Lipiec 2021
Komunikat !!!

Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane, zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią.

Dodano: 21 Czerwiec 2021
Boże Ciało

W czwartek Boże Ciało. Msze Święte w naszym kościele - 6.3o 8.oo 10.oo i 18.oo, w Głoskowie o godz. 8.oo. Uroczysta procesja wyruszy z kościoła po Mszy św. o godz. 10.oo. O przygotowanie tradycyjnych ołtarzy na procesję prosimy: Wspólnotę Neokatechumenalną, strażaków, harcerzy i rzemieślników. 
Ze względu na obostrzenia prosimy o nakładanie maseczek oraz zachowywanie dystansu.

Dodano: 02 Czerwiec 2021
Program poświęceń mieszkań i domów

Program poświęceń mieszkań i domów...

25.05. Wtorek 

 9.00 - Kol. Unin,  ul. Senatorska bl. 1 i 5 

11.00 – Senatorska bl.38 i 40

15.30 -  Osiedle Cichy Zakątek A, B, C, D, E, F

Dodano: 23 Maj 2021

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 74

Odwiedzin: 135653