[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 69

Hosanna Młodych

W dniu 19 września 2020r. odbędzie się po raz drugi Hosanna Młodych. Jest to spotkanie włączające się w Hosanna Festival, który będzie miał miejsce w dniach 18-20 września 2020r. w Siedlcach.
W tym roku Hosanna Młodych będzie trochę inna niż rok temu. Elementem spójnym będzie konferencja Łukasza Czechyry, zatytułowana w tym roku: Człowieku, nie bój się covida, jest Jezus, Syn Dawida!

Dodano: 15 Wrzesień 2020
Nocne Czuwanie Młodych

Zapraszamy na Nocne Czuwanie Młodych, które odbędzie się w Kodniu 18 września od godziny 21:00 do 3:00. Czuwanie jest pięknym czasem u stóp Matki Bożej, w towarzystwie rówieśników, dzięki któremu możemy rozpalić naszą wiarę. Podstawowymi punktami tych spotkań są: Eucharystia, konferencja, adoracja i spowiedź. Ale dzieje się o wiele więcej.  Przekonaj się sam. Zapraszamy.
Ks. Rafał Przeździak i Fundacja Dziesięć Talentów.

Dodano: 15 Wrzesień 2020
List pasterski z okazji X Tygodnia Wychowania w Polsce

Umiłowani w Chrystusie Panu, Siostry i Bracia,

Dzisiejsze czytania mszalne wyrażają prawdę o tym, że w osobisty rozwój każdego człowieka wpisane są relacje z bliźnimi. Prorok Ezechiel przypomina o naszej odpowiedzialności za innych, wyrażającej się w tym, by nie przechodzić obojętnie wobec ich błędów i upadków.

Dodano: 05 Wrzesień 2020
16 sierpnia Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o pomoc dla mieszkańców Bejrutu

Zwracam się z gorącym apelem, aby niedziela 16 sierpnia br. stała się Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w Apelu o pomoc dla mieszkańców stolicy Libanu.

Dodano: 10 Sierpień 2020
Komunikat Komisji Nauki Wiary KEP w sprawie kultu św. Szarbela

Dodano: 07 Lipiec 2020
Podziękowanie Rektora WSD za zbiórkę na rzecz Seminarium

Dodano: 24 Czerwiec 2020
Zarządzenie ks Biskupa

Komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy w sprawie możliwości organizowania procesji w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Dodano: 15 Czerwiec 2020
Zarządzenie ks Biskupa

Zarządzenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY w związku ze złagodzeniem obostrzeń epidemicznych

Dodano: 30 Maj 2020
Nabożeństwo Fatimskie

Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. W środę Msza św. o 17.3o wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem różaniec.

Dodano: 13 Maj 2020
14 maja – dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii

„Ponieważ modlitwa ma wartość uniwersalną, przyjąłem propozycję Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, aby 14 maja wierni wszystkich religii połączyli się duchowo w dniu modlitwy i postu, by błagać Boga o wspomożenie ludzkości w przezwyciężeniu pandemii koronawirusaˮ – powiedział Ojciec Święty Franciszek do wiernych 3 maja po modlitwie Regina Coeli.

Dodano: 12 Maj 2020

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 69