[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 65

Życzenia

Ks. prałat Ryszard Andruszczak składa Parafianom oraz Gościom najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech pokój i wiara staną się naszym udziałem. Chrystus zmartwychwstał!

Rezurekcja

Chrystus Zmartwychwstał!

Wigilia Paschalna

Wigilia Paschalna jest integralną częścią Świętego Triduum Paschalnego. Od znaku obecności Boga podczas Wyjścia, przez poświęcenie ognia i oddanie Chrystusowi naszego czasu i życia zagłębiamy się w historię zbawienia. Od zapowiedzi przechodzimy do ich realizacji w Jezusie Chrystusie.

Wielki Piątek

Wielki Piątek to przede wszystkim liturgia Krzyża. W kościele jest cisza. Celebrans pada na twarz przed ołtarzem i następuje dłuższa chwila milczenia. Tajemnicy Wielkiego Piątku nie da się wyrazić słowami, trzeba pomilczeć, trzeba się bardzo uniżyć przed Panem Bogiem.

Dodano: 20 Kwiecień 2019
Triduum Paschalne
Dodano: 16 Kwiecień 2019
BIERZMOWANIE
W Wielką Środę ks. bp Piotr Sawczuk udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Niech Duch Święty oświeca ich i umacnia!
Dodano: 15 Kwiecień 2019
Koncert 16.04.2019.
16 marca 2019r. odbył się koncert Jarosława Chojnackiego i młodzieży 1 LO im. Marszałka Józefa PIłsudskiego.
Dodano: 14 Kwiecień 2019
Rekolekcje dla młodzieży
W Wielki Poniedziałek i Wtorek odbyły się rekolekcje dla młodzieży szkolnej.
Dodano: 14 Kwiecień 2019
Rekolekcje Wielki Post 2019r.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

ZAPRASZAJĄ DUSZPASTERZE

I  REKOLEKCJONISTA  ks. Gabriel Mazurek

Dodano: 27 Marzec 2019
Narodowy Marsza Życia

W niedzielę 24 marca 2019r. w całej Polsce odbyły się Narodowe Marsze Życia. Ideą jest opowiedzenie się i domaganie prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, konieczność ochrony i wsparcia dla naturalnej rodziny oraz prawo rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci. Marsz odbył się spod garwolińskiej kolegiaty do grobu – pomnika dzieci utraconych i nienarodzonych znajdującego się na garwolińskim cmentarzu. Dziękujemy  wszystkim za udział, organizację, modlitwę a panom komendantom Straży Pożarnej i Policji za zabezpieczenie przemarszu.

Dodano: 26 Marzec 2019

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 65