<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 74

Intencje Mszy św. na bieżący tydzień
29.03- 04.04.2021r.
Dodano: 20 Marzec 2021
Rekolekcje wielkopostne 2021

Rekolekcje wielkopostne!!!

W niedzielę w Kolegiacie rozpoczniemy Rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Łukasz Pawluk, prawnik, wychowawca. Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania czasu rekolekcji, by możliwie najlepiej je przeżyć.

Program:  Msze św.

niedziela - 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo   15.3o (Gorzkie Żale) 18.oo

poniedziałek i wtorek - 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 15.3o 17.oo 18.3o 20.oo  Głosków 16.15

Spowiedź - poniedziałek i wtorek -   6.3o,     8.oo ------ 13.oo    15.oo ------ 20.3o

Dodano: 12 Marzec 2021
Spotkanie z Moniką Kuszyńską

Zapraszamy do naszej Kolegiaty na spotkanie z Moniką Kuszyńską – wokalistką , autorką tekstów, byłą solistkę Varius Manx. Jej świetnie rozwijającą się karierę przerwał w 2006 r. wypadek samochodowy, w wyniku którego musi poruszać się na wózku inwalidzkim.                                                 Dzięki woli walki pokazała, że słabość potrafi być siłą dla innych. Jedyne i wyjątkowe spotkanie w niedzielę, 7 marca, po Mszy o 18.oo
Transmisja on-line na parafialnym You Tubie oraz Facebooku.

Dodano: 02 Marzec 2021
Zarządzenie ks. Biskupa

Dekret Biskupa Siedleckiego o możliwości zyskania dyspensy do zawarcia małżeństwa w piątek.

D E K R E T

Ze względu na przedłużający się zakaz organizowania przyjęć weselnych w czasie trwającej epidemii koronawirusa i koniecznością przełożenia planowanych terminów zawarcia sakramentalnego małżeństwa na czas późniejszy, kierując się racjami duszpasterskimi i dobrem nupturientów i ich rodzin, niniejszym, jako Biskup Siedlecki wskazuję:

Dodano: 01 Marzec 2021
Niedziela Słowa Bożego

Po raz drugi przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy, by nie tylko dziś, ale codziennie sięgać po Pismo św. i "karmić" się Dobrą Nowiną.

Dodano: 24 Styczeń 2021
Komunikat !!!

Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Dodano: 22 Styczeń 2021
Apel Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy o pomoc.

Apel Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy o pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi mieszkańców Chorwacji (2021)

Drodzy Diecezjanie!

Dnia 29 grudnia 2020 r. i 6 stycznia br. Chorwację nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi.

Dodano: 15 Styczeń 2021
Polecamy!!!

Polecamy najnowszy numer Echa Katolickiego. Można go nabyć w niedzielę przy kościele.

Dodano: 15 Styczeń 2021
Dekret Biskupa Siedleckiego ws. zawierania sakramentu małżeństwa w piątek

Ze względu na zakaz organizowania przyjęć weselnych z powodu trwającej epidemii koronawirusa i koniecznością przełożenia planowanych terminów zawarcia sakramentalnego małżeństwa na czas późniejszy, kierując się racjami duszpasterskimi i dobrem nupturientów i ich rodzin, niniejszym, jako Biskup Siedlecki wskazuję:

Dodano: 02 Styczeń 2021
Boże Narodzenie 2020

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, nadziei na piękne dni wokół swoich najbliższych i przyjaciół. Niech Dziecię błogosławi naszym Drogim Parafianom i wszystkim Gościom.
Załoga Kolegiaty.

Dodano: 24 Grudzień 2020