<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 74

Do wykorzystania na trudny czas...

EGZORCYZM LEONA XIII

Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dodano: 27 Październik 2020
Ogłoszenie

Wiemy, że jest dyspensa ks. bpa od udziału we Mszy św. niedzielnej. Dla tych, którzy nie będą uczestniczyć we Mszy w kościele transmitujemy przez You Tuba o godz. 8.oo 10.oo i 12.oo Wystarczy poszukać na You Tubie ...Kolegiata Garwolin
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dodano: 17 Październik 2020
Komunikat Bpa Kazimierza Gurdy w związku z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń sanitarnych

Komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy w związku z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń sanitarnych.

Czerwona strefa

Od dziś jesteśmy objęci czerwoną strefą...Na jednej Mszy w naszej Kolegiacie może uczestniczyć 200 osób...mimo warunków zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spotkania grup parafialnych zgodnie z rozporządzeniem ks. bpa zostały zawieszone do odwołania.

Pogrzeb dzieci utraconych

W czwartek 15 października o godz. 12.oo, w naszej Kolegiacie odprawiona zostanie Msza św. pod przewodnictwem bp. Grzegorza Suchodolskiego w intencji rodziców dzieci, które zmarły przed przyjściem na świat, o siły do przezwyciężenia tego trudnego czasu.

Dodano: 14 Październik 2020
Św. Faustyna, patronka dnia dzisiejszego.

Dziś wspomnienie świętej siostry Faustyny Kowalskiej, sekretarki Bożego Miłosierdzia. Jezus miłosierny powołał ją do siebie 5 października 1938 roku w wieku 33 lat. Święta Faustyno, módl się za nami.

Dodano: 05 Październik 2020
KOMUNIKAT

Zmarł ks. prałat Julian Jóźwik, emerytowany kapłan diecezji siedleckiej, były wieloletni pracownik Kurii Diecezjalnej Siedleckiej, Ekonom Diecezjalny, pierwszy dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej, były proboszcz parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie.
Szczegóły dotyczące pogrzebu zostaną podane w późniejszym terminie. Wieczny odpoczynek..

Dodano: 03 Październik 2020
Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na X Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina

Dodano: 28 Wrzesień 2020
Hosanna Młodych

W dniu 19 września 2020r. odbędzie się po raz drugi Hosanna Młodych. Jest to spotkanie włączające się w Hosanna Festival, który będzie miał miejsce w dniach 18-20 września 2020r. w Siedlcach.
W tym roku Hosanna Młodych będzie trochę inna niż rok temu. Elementem spójnym będzie konferencja Łukasza Czechyry, zatytułowana w tym roku: Człowieku, nie bój się covida, jest Jezus, Syn Dawida!

Dodano: 15 Wrzesień 2020
Nocne Czuwanie Młodych

Zapraszamy na Nocne Czuwanie Młodych, które odbędzie się w Kodniu 18 września od godziny 21:00 do 3:00. Czuwanie jest pięknym czasem u stóp Matki Bożej, w towarzystwie rówieśników, dzięki któremu możemy rozpalić naszą wiarę. Podstawowymi punktami tych spotkań są: Eucharystia, konferencja, adoracja i spowiedź. Ale dzieje się o wiele więcej.  Przekonaj się sam. Zapraszamy.
Ks. Rafał Przeździak i Fundacja Dziesięć Talentów.

Dodano: 15 Wrzesień 2020

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 74