[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

14 Niedziela zwykła
OBRAZEK

Z dniem 1 lipca posługę Proboszcza w naszej Parafii rozpoczął ks. Stanisław Szymuś. Polecajmy ks. Stanisława w naszych modlitwach, aby Bóg obdarzał go potrzebnymi łaskami i zdrowiem w jego posłudze kapłańskiej a Maryja zawsze otaczała go płaszczem swojej opieki.

Dodano: 07 Lipiec 2019
13 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Z dniem 30 czerwca 2019r. kończy posługę Proboszcza w naszej Wspólnocie Parafialnej i przechodzi na emeryturę Ks. Prałat Ryszard Andruszczak. Ks. Prałat nadal będzie mieszkał w naszej Parafii i posługiwał w miarę sił. Z całego serca dziękujemy za Jego 11 letnią posługę.  Polecajmy Panu Bogu ks. Proboszcza w naszych modlitwach. Niech   Bóg obdarza Go potrzebnymi łaskami i zdrowiem.
Dodano: 01 Lipiec 2019
12 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Obchodzimy dziś Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
Dodano: 23 Czerwiec 2019
Uroczystość Trójcy Świętej
  1. W najbliższą środę dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców na Eucharystię, aby podziękować Bogu za łaski otrzymane w minionym roku. Msza św. o godz. 8.00 z udziałem uczniów SP nr 1, 1LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i KLO.  Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu na każdej Mszy św. (w Głoskowie Msza św. we wtorek o godz. 12.30).
Dodano: 18 Czerwiec 2019
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś Uroczystość zesłania Ducha Świętego. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” możemy uzyskać odpust zupełny. Kończy się okres przyjęcia Komunii św. wielkanocnej.
Dodano: 10 Czerwiec 2019
7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie
OBRAZEK
  1. Witamy serdecznie ks. Wiesława Mućkę, dyrektora szkoły katolickiej w Białej Podlaskiej – naszego byłego wikariusza. Ks. Wiesław głosi Słowo Boże i będzie zbierał przed kościołem do puszek ofiary na rozbudowę tamtejszej szkoły.
Dodano: 02 Czerwiec 2019
6 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
  1. W dniu dzisiejszym przed naszym kościołem Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie przeprowadza zbiórkę pieniędzy na rekonstrukcję twarzy i języka s. Agnieszki siostry ks. Mariusza Zaniewicza. Zbiórkę zakończy koncert Marcina Stycznia po Mszy św. o godzinie 18.00. Koncert odbędzie się dla uczczenia 40 rocznicy pierwszej wizyty papieskiej św. Jana Pawła II do Polski.
Dodano: 26 Maj 2019
5 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
  1. Witamy serdecznie ks. Andrzeja Głaska proboszcza z parafii Horodyszcze. Ks. Andrzej głosi dziś Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem na remont swojej parafialnej świątyni.
Dodano: 20 Maj 2019
4 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
  1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka przed kościołem dla pogorzelców państwa Moniki i Marcina Grążków. Pochodzą z naszej parafii: z Dudki i Leszczyn i od krótkiego czasu mieszkają  w Sulbinach. Okażmy chrześcijańską solidarność i wesprzyjmy ich w potrzebie.
Dodano: 12 Maj 2019
3 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godzinie 10.00 adoracja  Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
Dodano: 06 Maj 2019

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30