[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 28

3 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się Marsz Życia. Wyruszamy spod kolegiaty i idziemy na cmentarz.
Dodano: 24 Marzec 2019
2 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie „Ad gentes”. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
Dodano: 17 Marzec 2019
1 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Gościmy dziśw naszej parafii Misjonarza Krwi Chrystusa ks. Bogumiła Witkowskiego z Ożarowa. Po każdej Mszy św. zapraszamy zainteresowanych wspólnotą i jej działalnością -do salki nad garażami.
Dodano: 10 Marzec 2019
8 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dodano: 03 Marzec 2019
7 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Gościmy dziś ks. Piotra Witkowicza, który przygotowuje się do posługi w parafii obrządku bizantyjsko słowiańskiego w Kostomłotach nad Bugiem. Przed wielu laty odbywał u nas praktykę diakońską. Dziś Ksiądz Piotr będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem po Mszy świętej. Zapraszamy do odwiedzenia KOSTOMLOTY.COM
Dodano: 25 Luty 2019
6 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Dzisiaj wspólnota neokatechumenalna zaprasza na katechezy.
Dodano: 17 Luty 2019
4 Niedziela zwykła
Dodano: 03 Luty 2019
3 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Gościmy dziś ks. Łukasza Skolimowskiego, wikariusza parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach. Przez całą niedzielę głosi u nas Słowo Boże i wraz z przedstawicielami parafii zbiera ofiary do puszek przed kościołem. Na miarę naszych możliwości wesprzyjmy budowę kościoła w Sulbinach.
Dodano: 27 Styczeń 2019
2 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Jutro 21 stycznia przypada Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
Dodano: 20 Styczeń 2019

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 28