[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 43

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (9 stycznia 2022)

Dzisiejsza niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
- Po Mszy św. o godz. 8.oo, w auli KLO, rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych.
- Spotkanie opłatkowe pielgrzymów Grupy 7A po Mszy św. o 10.oo w sali KLO za aulą.
- Po Mszy św. o godz. 12.oo konferencja dla rodziców klas 8 przygotowujących swoje dzieci do Bierzmowania.
- czytanie kartek wypominkowych o 17.3o (os. Jagodzińska, ul. Zagrodowa, Polska, Jana Pawła II, Niecieplin)

Dodano: 10 Styczeń 2022
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela po Bożym Narodzeniu (2 stycznia 2022)

Dziś I niedziela miesiąca. Nabożeństwo po Mszy o godz. 6.3o. Po Mszy o godz. 12.oo koncert kolęd w wykonaniu orkiestry OSP

Dodano: 07 Styczeń 2022
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela św. Rodziny (26 grudnia 2021)

Dziś Niedziela św. Rodziny. Upraszając wstawiennictwa św. Rodziny z Nazaretu polecamy Panu Bogu wszystkie rodziny naszej Parafii. Taca na budowę kościołów w diecezji.

Dodano: 27 Grudzień 2021
Na Boże Narodzenie..

Aby Boże Dziecię Wam błogosławiło, a życie Wasze szczęściem dla innych było, aby Święta Rodzina nad Wami czuwała i łaskami Was obdarzała; zdrowiem i radością, pokojem i miłością, aby niczego Wam nie brakowało, a serce miłością pałało. Niech Wam Jezus Malusieńki zawsze błogosławi.

Dodano: 27 Grudzień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 Niedziela Adwentu (19 grudnia 2021)

W dzisiejszą niedzielę –

- Msze św. – 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 16.3o 18.oo

- ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny

- Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie przed kościołem rozprowadza pierniki. Dochód przeznaczony na pomoc potrzebującym rodzinom

Dodano: 21 Grudzień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 3 Niedziela Adwentu (12 grudnia 2021)

Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, którym przewodniczy ks. Maciej Majek, ojciec duchowny kleryków w Seminarium w Siedlcach.

1) W dzisiejszą niedzielę –

- czytanie kartek wypominkowych o 9.3o (al. Legionów, ul. Polna, Dobra, Gracjnów, Wyszyńskiego, Przechodnia, Budzeń)                                                                                                                                                                                                    - po Mszy o 10.oo II część katechez chrzcielnych

Dodano: 12 Grudzień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Adwentu (5 grudnia 2021)

W drugą Niedzielę Adwentu przypominamy, jak ludzkość czekała na Zbawiciela. Wsłuchani w nawoływanie proroka znad Jordanu — Jana Chrzciciela prostujmy drogi swego życia, abyśmy mogli stać się uczestnikami zbawienia, które przygotował nam Bóg.

Dodano: 08 Grudzień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Adwentu (28 listopada 2021)

Słowo Boże pierwszej niedzieli Adwentu każe nam z nadzieją patrzeć na wydarzenie, jakim będzie koniec tego świata i początek świata nowego. Wydarzeniem przełomowym końca czasów będzie powtórne przyjście Chrystusa.

Dodano: 30 Listopada 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 34 niedziela zwykła Uroczystość Chrystusa Króla (21 listopada 2021)

Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.

Dodano: 23 Listopada 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 33 niedziela zwykła (14 listopada 2021)

W dzisiejszą niedzielę –

- ofiary do puszek w ramach Dnia Solidarności z Kościołem prześladowanym

- gościmy przedstawicieli KRP, taca na funkcjonowanie radia

- po Mszy św. o godz. 8.oo II część katechez dla narzeczonych w auli KLO

- godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych oraz Msza św.

Dodano: 14 Listopada 2021

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 43