[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 42

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 28 niedziela zwykła (10 października 2021)

W dzisiejszą niedzielę –

- 9.3o czytanie kartek wspominkowych, g. 10.oo Msza św. za zm. polecanych w wypominkach

- Dzień Papieski, ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia

- spotkanie z Jackiem Pulikowskim w parafii MB Częstochowskiej. Początek – godz. 14.oo. Temat: Więź małżeńska i rodzinna a szczęście.

- Skauci Europy oferują kremówki (5zł), dochód przeznaczony na działalność jednostek. Po Mszy o 10.oo piknik rodzinny na Skwerze Solidarności.

Dodano: 11 Październik 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 27 niedziela zwykła (3 października 2021)

Niedziela w kolegiacie -

- I niedziela miesiąca, adoracja i procesja po Mszy o 10.oo

- KSM po każdej mszy św. będzie rozprowadzał pakiety różańcowe dla dzieci zbierając ofiary na swoje funkcjonowanie

- spotkanie dla rodziców kandydatów na ministranta o godz. 11.3o w auli KLO

Dodano: 05 Październik 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 26 niedziela zwykła (26 września 2021)

Dziś w parafii -

- po Mszy św. o godz. 8.oo spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

- dzień skupienia dla narzeczonych. Początek Mszą św. o godz. 10.oo

- po Mszy o 12.oo spotkanie dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do I Komunii Św.

- na Mszy św. o godz. 16.30 inauguracja roku formacyjnego Stowarzyszenia Rodzina Rodzinie

- Mszą św. o godz. 18.oo rozpocznie rok formacyjny Domowy Kościół.

Dodano: 05 Październik 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 25 niedziela zwykła (19 września 2021)

W dzisiejszą niedzielę -

- trzecia część katechez dla narzeczonych: po Mszy św. o 8.oo w auli KLO

- na Mszy o 12.oo instalacja relikwii bł. Carlo Acutisa.

- o godz. 16.oo spotkanie Akcji Katolickiej.

Dodano: 21 Wrzesień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 24 niedziela zwykła (12 września 2021)

Dziś -

- beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, zachęcamy do przeżycia tej uroczystości osobiście bądź przez transmisję w mediach

- gościmy przedstawicieli WSD w Siedlcach. Taca przeznaczona na Seminarium

- druga część katechez dla narzeczonych: po Mszy św. o 8.oo w auli KLO

- druga część katechez chrzcielnych: po Mszy św. o 8.oo w kościele

- o godz. 9.3o różaniec w intencji zm. polecanych w wypominkach rocznych i Msza św. w ich intencji.

- przesłuchania do chóru młodzieżowego u p. Damiana po każdej mszy św. na chórze, zapraszamy młodzież od 7 kl. SP.

Dodano: 14 Wrzesień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 23 niedziela zwykła (5 września 2021)

Dziś –

- zbiórka pod kościołem na leczenie Agaty Goliszewskiej, na Garwolance natomiast piknik charytatywny pod hasłem: „Dobre serce mamy, dlatego Agatę wspieramy!”

- Mszą św. o 8.oo rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych, po Mszy katechezy w auli KLO

- po Mszy św. o godz. 8.oo w kościele pierwsza część katechez chrzcielnych

- adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.oo z racji I niedzieli miesiąca

- na Mszy o godz. 18.oo rozpoczęcie roku harcerskiego, a po niej Apel harcerski

Dodano: 14 Wrzesień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 22 niedziela zwykła (29 sierpnia 2021)

Dziś – po każdej Mszy św. z polecenia Biskupa Kazimierza Grudy, w odpowiedzi na apel KEP w sprawie dnia Solidarności z Afgańczykami, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby cierpiących mieszkańców Afganistanu.

Dodano: 31 Sierpień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 21 niedziela zwykła (22 sierpnia 2021)

Dziś – o godz. 10.oo Parafialne Dożynki. Dziękujemy Panu Bogu za codzienny chleb, doceniamy ciężką pracę rolników i prosimy o błogosławieństwo.

Dodano: 30 Sierpień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 20 niedziela zwykła (Uroczystość Wniebowzięcia NMP - 15 sierpnia 2021)

1) Dziś –

- Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.  W tajemnicę dnia wpisuje się święto Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. Główna Msza św. o godz. 10.oo

- na rozpoczęcie Mszy o 10.oo usłyszymy pierwszy raz nasze garwolińskie fanfary

- Niedziela Rodzinna. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin o 12.oo i adorację Najświętszego Sakramentu.

Dodano: 17 Sierpień 2021
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 19 niedziela zwykła (8 sierpnia 2021)

Dziś - 9.3o czytanie wypominek, godz. 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach

- trwa pielgrzymka duchowa, godz. 18.oo Msza Św., w programie konferencja, nowenna i apel Jasnogórski.

Dodano: 09 Sierpień 2021

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 42