<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

Niedziela Miłosierdzia
OBRAZEK
  1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.Kto dziś, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 28 Kwiecień 2019
Poniedziałek Wielkanocny
OBRAZEK
  1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 23 Kwiecień 2019
Niedziela Palmowa
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Podczas Mszy św. o godzinie 10.00 procesja z palmami.
  2. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

O godzinie 19.00. Droga Krzyżowa ulicami miasta. Wyruszamy z parafii MB Częstochowskiej do naszej kolegiaty. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

Dodano: 14 Kwiecień 2019
5 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś 5 Niedzielę WP.
  2. Od poniedziałku kandydaci do bierzmowania rozpoczynają nowennę do Ducha Świętego. Wszyscy kandydaci przychodzą na Mszę św. o godzinie 17.30. Po Mszy św. nowenna i próba w kościele.
Dodano: 08 Kwiecień 2019
4 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W ćwiczeniach duchowych przewodniczy ks. Gabriel Mazurek. Polecajmy Panu Bogu ks. rekolekcjonistę i cała naszą wspólnotę parafialną. Prośmy o światło Ducha Świętego i odnowienie oraz umocnienie wiary.

Dodano: 31 Marzec 2019
3 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się Marsz Życia. Wyruszamy spod kolegiaty i idziemy na cmentarz.
Dodano: 24 Marzec 2019
2 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie „Ad gentes”. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
Dodano: 17 Marzec 2019
1 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
  1. Gościmy dziśw naszej parafii Misjonarza Krwi Chrystusa ks. Bogumiła Witkowskiego z Ożarowa. Po każdej Mszy św. zapraszamy zainteresowanych wspólnotą i jej działalnością -do salki nad garażami.
Dodano: 10 Marzec 2019
8 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dodano: 03 Marzec 2019
7 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Gościmy dziś ks. Piotra Witkowicza, który przygotowuje się do posługi w parafii obrządku bizantyjsko słowiańskiego w Kostomłotach nad Bugiem. Przed wielu laty odbywał u nas praktykę diakońską. Dziś Ksiądz Piotr będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem po Mszy świętej. Zapraszamy do odwiedzenia KOSTOMLOTY.COM