<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 25

5 Niedziela Wielkanocna
  1. Przeżywamy dziś ostanią niedzielę kwietnia. W tym tygodniu we wtorek rozpoczynamy maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe  w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.30, w soboty po Mszy św. o godz. 8.00; a w niedziele i święta o godz. 17.30. Pielęgnujmy piękny katolicki polski zwyczaj wspólnego śpiewania Litanii Loretańskiej przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach.
Dodano: 29 Kwiecień 2018
4 Niedziela Wielkanocna
  1. Przeżywamy dziś niedzielę seminaryjną. Dziękując Panu Bogu za powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, módlmy się o nowe powołania. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby seminarium duchownego naszej diecezji.
Dodano: 23 Kwiecień 2018
3 Niedziela Wielkanocna

15.04.2018 - Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna X Ogólnopolski Tydzień Biblijny.  W tym czasie chcemy nawzajem zachęcić się do częstej lektury Pisma Świętego.
Dodano: 15 Kwiecień 2018
Niedziela Miłosierdzia
  1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.  Kto tego dnia, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 08 Kwiecień 2018
Poniedziałek Wielkanocny
  1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 02 Kwiecień 2018
Niedziela Palmowa
  1. Niedzielą Męki Pańskiej rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30. Wieczorem o godz. 20.00 z naszej parafii do parafii MB Częstochowskiej wyruszy droga krzyżowa ulicami miasta.
Dodano: 25 Marzec 2018
Ogłoszenia 5 Niedziela WP 2018
  1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza mężczyzn, którym patronuje św. Józef. Msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 8.00. O godzinie 8.30 Msza św. w intencji Uczniów, Nauczycieli i całej społeczności szkolnej ZS im. Marszała Józefa Piłsudskiego z racji Święta Szkoły. O godzinie 10.00 zapraszamy na Mszę św. Rzemieślników i Cechy.
Dodano: 18 Marzec 2018
Ogłoszenia 4 Niedziela WP 2018
  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Duchowym przewodnikiem w tych dniach będzie ks. kanclerz Jan Babik. Program rekolekcji w poniedziałek i wtorek taki sam: o godz. 6.30, 9.00, 12.00, 20.00 - Msza św. z nauką ogólną, o godz. 10.30 - Msza św. z udziałem dzieci, o godz. 18.00 - Msz św. z nauką dla młodzieży. Nauki stanowe: dla mężczyzn w poniedziałek po mszy św. o godz. 18.00; we wtorek dla kobiet – również po mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. Nie odkładajmy spowiedzi na Wielki Tydzień! Módlmy się za siebie i za innych, zwłaszcza za tych, którzy przez wiele lat nie korzystali z Sakramentu Bożego Miłosierdzia. W dni rekolekcyjne i w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. Interesantów zapraszamy dopiero w czwartek po południu.
Dodano: 11 Marzec 2018
Ogłoszenia 3 Niedziela WP 2018
  1. Dziś imieniny Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Kazimierzu.
Dodano: 04 Marzec 2018
ogłoszenia 2 Niedziela WP 2018
  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw w intencji misji i misjonarzy. Dzisiaj w 2 niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek przed kościołem złożymy ofiary na dzieło pomocy misjom Ad Gentes.
Dodano: 25 Luty 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 25