<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

2 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Jutro 21 stycznia przypada Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
Dodano: 20 Styczeń 2019
Niedziela Chrztu Pańskiego
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś niedzielę Chrztu Pańskiego, którą kończymy okres Bożego Narodzenia.
Dodano: 13 Styczeń 2019
Niedziela Uroczystość Objawienia Pańskiego
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywaną świętem Trzech Króli.
Dodano: 07 Styczeń 2019
Niedziela Św. Rodziny
OBRAZEK
  1. Dziś Niedziela św. Rodziny. Upraszając wstawiennictwa św. Rodziny z Nazaretu polecamy Panu Bogu wszystkie rodziny naszej parafii.
Dodano: 30 Grudzień 2018
4 Niedziela Adwentu
OBRAZEK

• W poniedziałek Msze św. tylko rano 6.30; 7.00 i 8.00. Wieczorem będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia.Zachowajmy w naszych domach i rodzinach głęboko religijny charakter całego dnia i wieczerzy wigilijnej. Nie stawiajmy na wigilijnym stole alkoholu i tradycyjnie zachowajmy też wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy wspólną modlitwą: Wierzę w Boga, odczytaniem Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa (Łk 2), odśpiewaniem kolędy. Stawiając dodatkowe nakrycie, pamiętajmy o osobach samotnych, opuszczonych i chorych – jeśli wiemy, że tacy ludzie są obok nas, zaprośmy ich do siebie na Wigilię. Łamiąc się opłatkiem, szczerze i na trwale wyciągnijmy ręce do zgody, z serca wszystko wybaczając. Niech czas Bożego Narodzenia będzie przepełniony chrześcijańską wzajemną życzliwością i dobrocią. Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli do domu Ojca, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili.
Dodano: 25 Grudzień 2018
3 Niedziela Adwentu
OBRAZEK
  1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. W poniedziałek i wtorek program rekolekcji jest następujący: o godz. 6.30; 10.00, 12.00 Msza św. z nauką ogólną, o godz. 14.30 Eucharystia w Głoskowie, o godz. 16.00 Msza św. z nauką dla dzieci, o godz. 18.00 Msza św. z nauka dla młodzieży i o godz. 20.00 Msza św. z nauką ogólną.
Dodano: 16 Grudzień 2018
2 Niedziela Adwentu
OBRAZEK

1) W drugą niedzielę Adwentu obchodzimy w Polsce - Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

Dodano: 10 Grudzień 2018
1 Niedziela Adwentu
OBRAZEK
  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy ADWENT, a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna w naszej parafii praktyki diakon Lisiecki, którego serdecznie witamy.
Dodano: 03 Grudzień 2018
34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla
OBRAZEK
  1. Gościmy dziś w naszej parafii ks. Jacka Świątka, profesora Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD naszej diecezji.
Dodano: 25 Listopada 2018

• W tym tygodniu Pan organista uda się z opłatkami do rodzin:

poniedziałek- ul. Wyszyńskiego i osiedle Zarzecze

środa- ul. Narutowicza, Wiejska i osiedle Cichy Zakątek

czwartek- ul. Aleja Legionów, Polna, Dobra

piątek- ul. Radosna, Boczna, Spacerowa, Konarskiego, Kołłątaja

sobota- ul. Kościuszki – niska zabudowa, 3-go Maja, Modrzewskiego, Mokra, Stawki.

Dodano: 19 Listopada 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30