<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1)    Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Można dziś uzyskać łaskę odpustu zupełnego za udział w śpiewie publicznym hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.

Dodano: 20 Maj 2018
7 Niedziela Wielkanocna

1)    Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dodano: 13 Maj 2018
6 Niedziela Wielkanocna

1)    Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.

Dodano: 06 Maj 2018
5 Niedziela Wielkanocna
  1. Przeżywamy dziś ostanią niedzielę kwietnia. W tym tygodniu we wtorek rozpoczynamy maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe  w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.30, w soboty po Mszy św. o godz. 8.00; a w niedziele i święta o godz. 17.30. Pielęgnujmy piękny katolicki polski zwyczaj wspólnego śpiewania Litanii Loretańskiej przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach.
Dodano: 29 Kwiecień 2018
4 Niedziela Wielkanocna
  1. Przeżywamy dziś niedzielę seminaryjną. Dziękując Panu Bogu za powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, módlmy się o nowe powołania. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby seminarium duchownego naszej diecezji.
Dodano: 23 Kwiecień 2018
3 Niedziela Wielkanocna

15.04.2018 - Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna X Ogólnopolski Tydzień Biblijny.  W tym czasie chcemy nawzajem zachęcić się do częstej lektury Pisma Świętego.
Dodano: 15 Kwiecień 2018
Niedziela Miłosierdzia
  1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.  Kto tego dnia, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 08 Kwiecień 2018
Poniedziałek Wielkanocny
  1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 02 Kwiecień 2018
Niedziela Palmowa
  1. Niedzielą Męki Pańskiej rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30. Wieczorem o godz. 20.00 z naszej parafii do parafii MB Częstochowskiej wyruszy droga krzyżowa ulicami miasta.
Dodano: 25 Marzec 2018
Ogłoszenia 5 Niedziela WP 2018
  1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza mężczyzn, którym patronuje św. Józef. Msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 8.00. O godzinie 8.30 Msza św. w intencji Uczniów, Nauczycieli i całej społeczności szkolnej ZS im. Marszała Józefa Piłsudskiego z racji Święta Szkoły. O godzinie 10.00 zapraszamy na Mszę św. Rzemieślników i Cechy.
Dodano: 18 Marzec 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26