<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 33

19 Niedziela zwykła
  1. Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się festyn rodzinny. Rozpoczęcie o godzinie 13.00 na placu przy plebanii. W programie m. in.13.oo dla dzieci – teatr biblijny z Krakowa oraz animacje i zabawy.Koncert zespołu Full Power of Spirit, 17.oo – Halina Frąckowiak. Kuchnia wiejska. Serdecznie zapraszamy!
Dodano: 11 Sierpień 2019
18 Niedziela zwykła
  1. We wtorek będziemy przeżywać odpust Przemienienia Pańskiego. Msze święte o godzinie 6.30; 8.00; 10.00 i 20.00. Suma odpustowa z procesją o godzinie 12.00 będzie sprawowana przez bpa ordynariusza Kazimierza Gurdę.
Dodano: 06 Sierpień 2019
17 Niedziela zwykła
  1. Dziś niedziela pielgrzymkowa. Po każdej Mszy św. otrzymamy bliższe informacje na temat pątniczego szlaku.Możemy też wesprzeć finansowo naszą grupę. Spotkanie wszystkich służb i osób, które chcą się bliżej zaangażować w pielgrzymkę po Mszy o g. 18:00 w auli KLO.
Dodano: 28 Lipiec 2019
16 Niedziela zwykła
  1. Dziś gościmy przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Możemy modlitwą i ofiarą wesprzeć tą katolicką rozgłośnię.

Dodano: 25 Lipiec 2019
15 Niedziela zwykła
  1. Dziś o godz. 9.30 różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

Dodano: 25 Lipiec 2019
14 Niedziela zwykła
OBRAZEK

Z dniem 1 lipca posługę Proboszcza w naszej Parafii rozpoczął ks. Stanisław Szymuś. Polecajmy ks. Stanisława w naszych modlitwach, aby Bóg obdarzał go potrzebnymi łaskami i zdrowiem w jego posłudze kapłańskiej a Maryja zawsze otaczała go płaszczem swojej opieki.

Dodano: 07 Lipiec 2019
13 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Z dniem 30 czerwca 2019r. kończy posługę Proboszcza w naszej Wspólnocie Parafialnej i przechodzi na emeryturę Ks. Prałat Ryszard Andruszczak. Ks. Prałat nadal będzie mieszkał w naszej Parafii i posługiwał w miarę sił. Z całego serca dziękujemy za Jego 11 letnią posługę.  Polecajmy Panu Bogu ks. Proboszcza w naszych modlitwach. Niech   Bóg obdarza Go potrzebnymi łaskami i zdrowiem.
Dodano: 01 Lipiec 2019
12 Niedziela zwykła
OBRAZEK
  1. Obchodzimy dziś Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
Dodano: 23 Czerwiec 2019
Uroczystość Trójcy Świętej
  1. W najbliższą środę dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców na Eucharystię, aby podziękować Bogu za łaski otrzymane w minionym roku. Msza św. o godz. 8.00 z udziałem uczniów SP nr 1, 1LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i KLO.  Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu na każdej Mszy św. (w Głoskowie Msza św. we wtorek o godz. 12.30).
Dodano: 18 Czerwiec 2019
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
OBRAZEK
  1. Przeżywamy dziś Uroczystość zesłania Ducha Świętego. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” możemy uzyskać odpust zupełny. Kończy się okres przyjęcia Komunii św. wielkanocnej.
Dodano: 10 Czerwiec 2019

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 33