Ogłoszenia parafialne

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 33

7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie
OBRAZEK
 1. Witamy serdecznie ks. Wiesława Mućkę, dyrektora szkoły katolickiej w Białej Podlaskiej – naszego byłego wikariusza. Ks. Wiesław głosi Słowo Boże i będzie zbierał przed kościołem do puszek ofiary na rozbudowę tamtejszej szkoły.
Dodano: 02 Czerwiec 2019
6 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
 1. W dniu dzisiejszym przed naszym kościołem Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie przeprowadza zbiórkę pieniędzy na rekonstrukcję twarzy i języka s. Agnieszki siostry ks. Mariusza Zaniewicza. Zbiórkę zakończy koncert Marcina Stycznia po Mszy św. o godzinie 18.00. Koncert odbędzie się dla uczczenia 40 rocznicy pierwszej wizyty papieskiej św. Jana Pawła II do Polski.
Dodano: 26 Maj 2019
5 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
 1. Witamy serdecznie ks. Andrzeja Głaska proboszcza z parafii Horodyszcze. Ks. Andrzej głosi dziś Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem na remont swojej parafialnej świątyni.
Dodano: 20 Maj 2019
4 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
 1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka przed kościołem dla pogorzelców państwa Moniki i Marcina Grążków. Pochodzą z naszej parafii: z Dudki i Leszczyn i od krótkiego czasu mieszkają  w Sulbinach. Okażmy chrześcijańską solidarność i wesprzyjmy ich w potrzebie.
Dodano: 12 Maj 2019
3 Niedziela Wielkanocna
OBRAZEK
 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godzinie 10.00 adoracja  Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
Dodano: 06 Maj 2019
Niedziela Miłosierdzia
OBRAZEK
 1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.Kto dziś, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 28 Kwiecień 2019
Poniedziałek Wielkanocny
OBRAZEK
 1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 23 Kwiecień 2019
Niedziela Palmowa
OBRAZEK
 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Podczas Mszy św. o godzinie 10.00 procesja z palmami.
 2. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

O godzinie 19.00. Droga Krzyżowa ulicami miasta. Wyruszamy z parafii MB Częstochowskiej do naszej kolegiaty. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

Dodano: 14 Kwiecień 2019
5 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK
 1. Przeżywamy dziś 5 Niedzielę WP.
 2. Od poniedziałku kandydaci do bierzmowania rozpoczynają nowennę do Ducha Świętego. Wszyscy kandydaci przychodzą na Mszę św. o godzinie 17.30. Po Mszy św. nowenna i próba w kościele.
Dodano: 08 Kwiecień 2019
4 Niedziela Wielkiego Postu
OBRAZEK

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W ćwiczeniach duchowych przewodniczy ks. Gabriel Mazurek. Polecajmy Panu Bogu ks. rekolekcjonistę i cała naszą wspólnotę parafialną. Prośmy o światło Ducha Świętego i odnowienie oraz umocnienie wiary.

Dodano: 31 Marzec 2019

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 33

Odwiedzin: 122234