Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 104

Koncert Marcina Stycznia

W niedzielę odbył się koncert Marcina Stycznia. Koncert ku upamiętnieniu pierwszej wizyty apostolskiej św. Jana Pawła II do Ojczyzny, przepełniony był piękną muzyką i głębokimi tekstami.

Dodano: 27 Maj 2019
I Komunia św.

W sobotę 25 maja w naszej kolegiacie dzieci pierwszy raz przyjęły Pana Jezusa w Komunii św. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do duchowego i ludzkiego przygotowania dzieci, zaś rodzicom i chrzestnym składamy gratulacje.

 

Dodano: 27 Maj 2019
6 Niedziela Wielkanocna
Parafia Honorata - 6 Niedziela Wielkanocna
  1. W dniu dzisiejszym przed naszym kościołem Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie przeprowadza zbiórkę pieniędzy na rekonstrukcję twarzy i języka s. Agnieszki siostry ks. Mariusza Zaniewicza. Zbiórkę zakończy koncert Marcina Stycznia po Mszy św. o godzinie 18.00. Koncert odbędzie się dla uczczenia 40 rocznicy pierwszej wizyty papieskiej św. Jana Pawła II do Polski.
Dodano: 26 Maj 2019
5 Niedziela Wielkanocna
Parafia Honorata - 5 Niedziela Wielkanocna
  1. Witamy serdecznie ks. Andrzeja Głaska proboszcza z parafii Horodyszcze. Ks. Andrzej głosi dziś Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem na remont swojej parafialnej świątyni.
Dodano: 20 Maj 2019
4 Niedziela Wielkanocna
Parafia Honorata - 4 Niedziela Wielkanocna
  1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka przed kościołem dla pogorzelców państwa Moniki i Marcina Grążków. Pochodzą z naszej parafii: z Dudki i Leszczyn i od krótkiego czasu mieszkają  w Sulbinach. Okażmy chrześcijańską solidarność i wesprzyjmy ich w potrzebie.
Dodano: 12 Maj 2019
3 Niedziela Wielkanocna
Parafia Honorata - 3 Niedziela Wielkanocna
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godzinie 10.00 adoracja  Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
Dodano: 06 Maj 2019
Niedziela Miłosierdzia
Parafia Honorata - Niedziela Miłosierdzia
  1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.Kto dziś, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 28 Kwiecień 2019
Poniedziałek Wielkanocny
Parafia Honorata - Poniedziałek Wielkanocny
  1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 23 Kwiecień 2019
Życzenia

Ks. prałat Ryszard Andruszczak składa Parafianom oraz Gościom najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech pokój i wiara staną się naszym udziałem. Chrystus zmartwychwstał!

 

Dodano: 21 Kwiecień 2019
Rezurekcja

Chrystus Zmartwychwstał!

Dodano: 21 Kwiecień 2019

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 104

Odwiedzin: 112623