<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 120

Rekolekcje wielkopostne 2021

Rekolekcje wielkopostne!!!

W niedzielę w Kolegiacie rozpoczniemy Rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Łukasz Pawluk, prawnik, wychowawca. Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania czasu rekolekcji, by możliwie najlepiej je przeżyć.

Program:  Msze św.

niedziela - 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo   15.3o (Gorzkie Żale) 18.oo

poniedziałek i wtorek - 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 15.3o 17.oo 18.3o 20.oo  Głosków 16.15

Spowiedź - poniedziałek i wtorek -   6.3o,     8.oo ------ 13.oo    15.oo ------ 20.3o

Dodano: 12 Marzec 2021

- nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 6.3o

- po Mszy o 18.oo, w przeddzień Dnia Kobiet, spotkanie z Moniką Kuszyńską pt: „Słabość jest siłą”. Transmisja na żywo także na You Tubie oraz Facebooku.

Dodano: 11 Marzec 2021
Spotkanie z Moniką Kuszyńską

Zapraszamy do naszej Kolegiaty na spotkanie z Moniką Kuszyńską – wokalistką , autorką tekstów, byłą solistkę Varius Manx. Jej świetnie rozwijającą się karierę przerwał w 2006 r. wypadek samochodowy, w wyniku którego musi poruszać się na wózku inwalidzkim.                                                 Dzięki woli walki pokazała, że słabość potrafi być siłą dla innych. Jedyne i wyjątkowe spotkanie w niedzielę, 7 marca, po Mszy o 18.oo
Transmisja on-line na parafialnym You Tubie oraz Facebooku.

Dodano: 02 Marzec 2021
Zarządzenie ks. Biskupa

Dekret Biskupa Siedleckiego o możliwości zyskania dyspensy do zawarcia małżeństwa w piątek.

D E K R E T

Ze względu na przedłużający się zakaz organizowania przyjęć weselnych w czasie trwającej epidemii koronawirusa i koniecznością przełożenia planowanych terminów zawarcia sakramentalnego małżeństwa na czas późniejszy, kierując się racjami duszpasterskimi i dobrem nupturientów i ich rodzin, niniejszym, jako Biskup Siedlecki wskazuję:

Dodano: 01 Marzec 2021
2 Niedziela Wielkiego Postu
  1. W dzisiejszą niedzielę –

- godz. 10.oo modlitwa w intencji Żołnierzy Wyklętych oraz w rocznicę Konfederacji Barskiej

- niedziela pomocy Kościołowi w świecie „Ad Gentes” - zbiórka do puszek.

1. W sobotę w Gończycach spotkanie Kół Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii do 3 marca.
Dodano: 27 Luty 2021
1 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 1 Niedziela Wielkiego Postu
  1. W dzisiejszą niedzielę – taca na remont Kurii.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczorowej w ramach diecezjalnej nowenny do Męczenników Podlaskich zostanie odśpiewane nabożeństwo akatystu do Bł. Wincentego Lewoniuka i jego 12 towarzyszy Męczenników. Zapraszamy!
Dodano: 21 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 6 niedziela zwykła (14 lutego 2021)

- na Mszy o 10.oo modlitwa w 79 r. powstania Armii Krajowej
- godz. 15.3o w kościele katechezy chrzcielne
- po Mszy o 16.3o różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
- młodzież z KSM-u zbierając fundusze na swoje utrzymanie będzie rozprowadzać „coś słodkiego”, a Niekanapowi zdrapki wielkopostne.

Dodano: 13 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – 5 niedziela zwykła (7 lutego 2021)

- nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 6.3o
- Msza św. w rycie trydenckim o 14.3o

Dodano: 06 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 niedziela zwykła (31 stycznia 2021)

W dzisiejszą niedzielę –                                                                                   - godz. 15.3o w kościele pierwsza część katechez chrzcielnych. Druga część 14.02 o 15:30.                                                                                                      - zapraszamy na recital organowy w wykonaniu p. Damiana Mączarskiego, podczas którego usłyszymy improwizacje nt. kolęd oraz utwory Jana Sebastiana Bacha, dziś po Mszy o 16.3o

Dodano: 30 Styczeń 2021
Niedziela Słowa Bożego

Po raz drugi przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy, by nie tylko dziś, ale codziennie sięgać po Pismo św. i "karmić" się Dobrą Nowiną.

Dodano: 24 Styczeń 2021

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 120