<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 109

2 Niedziela Bożego Narodzenia
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św., o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dodano: 05 Styczeń 2020
Niedziela Świętej Rodziny
  1. Dziś Niedziela św. Rodziny. Upraszając wstawiennictwa św. Rodziny z Nazaretu polecamy Panu Bogu wszystkie rodziny naszej parafii.
Dodano: 30 Grudzień 2019
Jubileusze małżeńskie

25 grudnia w uroczystość Bożego Narodzenia obchodzimy jubileusze małżeńskie. Wszystkim Jubilatom gratulujemy! Składamy dostojnym małżonkom serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, radości, opieki Matki Bożej nad ich rodzinami oraz zdrowia.

Więcej zdjęć kliknij tu

Pasterka 2019

Wszystkim Parafianom, Gościom i Przyjaciołom naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, miłości, wiary i wszelkiej pomyślności.

Liturgia Godzin przed Pasterką

Uroczysta Msza św. o północy zwana „Pasterką” została poprzedzona częścią Liturgii Godzin – Godziną Czytań. Modlitwa Liturgią Godzin jest nieustannym trwaniem na modlitwie całego Kościoła. Składa się z Hymnu, trzech Psalmów, Czytania z Pisma świętego o raz homilii tematycznej. Dzisiejsza godzina czytań była wprowadzeniem w tajemnicę uroczystości Bożego Narodzenia. Liturgii przewodniczył ks. Michał w asyście dorosłych Lektorów, zaś hymn, Psalmy i antyfony wykonała schola studentów i wychowanków ks. Józefa Szajdy. Oprawę organową zapewnił pan Lucjan – nasz mistrz organista.

4 Niedziela adwentu
  1. Jutro spowiedź na każdej Mszy św. Nie będzie spowiedzi w dzień wigilii!
Rekolekcje adwentowe 2019

REKOLEKCJE ADWENTOWE -

PARAFIA PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W GARWOLINIE

Dodano: 08 Grudzień 2019
2 Niedziela adwentu
1.    Dzisiaj Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kolegiatą będą zbierane ofiary do puszki.

Dodano: 08 Grudzień 2019
34 Niedziela zwykła Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Honorata - 34 Niedziela zwykła Chrystusa Króla Wszechświata

1)    Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny.

Dodano: 24 Listopada 2019
33 Niedziela zwykła

1)    Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na działalność Caritas.

Dodano: 17 Listopada 2019

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 109