<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 118

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Św. Rodziny (27 grudnia 2020)

Dziś Niedziela św. Rodziny. Upraszając wstawiennictwa św. Rodziny z Nazaretu polecamy Panu Bogu wszystkie rodziny naszej Parafii.

Dodano: 26 Grudzień 2020
Boże Narodzenie 2020

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, nadziei na piękne dni wokół swoich najbliższych i przyjaciół. Niech Dziecię błogosławi naszym Drogim Parafianom i wszystkim Gościom.
Załoga Kolegiaty.

Dodano: 24 Grudzień 2020
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 niedziela Adwentu (20 grudnia 2020)

Ostatnia niedziela Adwentu, tak blisko do Świąt Bożego Narodzenia.

Dodano: 20 Grudzień 2020
Zarządzenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY w związku ze zbliżającym się okresem bożonarodzeniowym i nowymi obostrzeniami państwowymi na czas pandemii

W związku z sytuacją epidemiczną oraz wprowadzeniem przez władze państwowe w dniach od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 r. dodatkowych obostrzeń mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, niniejszym zarządzam:

Dodano: 19 Grudzień 2020
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 3 niedziela Adwentu (13 grudnia 2020)

Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Leszek Dąbrowski, proboszcz w Sulbinach.

Spowiedź w poniedziałek i wtorek w godz. 8.oo – 13.oo oraz 15.oo – 21.oo.               Msze św. w  poniedziałek i wtorek: 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo … 15.3o 17.oo 18.3o 20.oo

Dodano: 13 Grudzień 2020
7-16 grudnia: „Nowenna do św. Andrzeja Boboli w czasie epidemii”

W dniach 7-16 grudnia przy relikwiach św. Andrzeja Boboli w Sanktuarium Narodowym w Warszawie będzie odmawiana ogólnopolska Nowenna do św. Andrzeja Boboli w czasie epidemii.

„Wzywajmy z wiarą wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli, aby wyprosił nam u  Boga ustanie epidemii, która spowodowała cierpienie i śmierć tak wielu osób w Polsce i na świecie. Prośmy go również o zgodę w naszej Ojczyźnie, abyśmy zaczęli na siebie patrzeć z szacunkiem i życzliwością” – powiedział rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszek Gęsiak SJ.

Dodano: 07 Grudzień 2020
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 niedziela Adwentu (6 grudnia 2020)

- pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakr. po Mszy św. o godz. 6.3o
- Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem możemy złożyć ofiarę do puszki.
- gościmy o. Kombonianów z Legionowa, którzy rozprowadzają kalendarze misyjne

Dodano: 06 Grudzień 2020

Ogłoszenia duszpasterskie - 1 niedziela Adwentu (29 listopada 2020)

- rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny.
- praktykę duszpasterską w naszej Parafii rozpoczyna diakon Robert Piedgoń.
- o godz. 14.oo konferencja ks. Jacka Świątka o Mszy Trydenckiej, a o 14.3o Msza św. w rycie trydenckim.
- przed kościołem możemy nabyć opłatki oraz świece wigilijne Caritas
- KSM rozprowadza kalendarze adwentowe

Dodano: 29 Listopada 2020
List pasterski Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na Adwent 2020 r

Czcigodni Księża, Osoby Życia Konsekrowanego,

Drodzy Bracia i Siostry!

Rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa, a zarazem czas przygotowania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Dodano: 29 Listopada 2020
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 34 niedziela zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla (22 listopada 2020)

Codziennie w tym tygodniu o godzinie 20.oo w naszym kościele modlimy się na różańcu w intencji chorych i ich rodzin oraz za nasza Ojczyznę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dodano: 22 Listopada 2020

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 118