<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 102

Czuwanie przy rekwiach św. Stanisława Kostki
Parafia Honorata - Czuwanie przy rekwiach św. Stanisława Kostki

W niedzielę 17 lutego odbyło się w naszej parafii spotkanie rejonowe młodzieży. Spotkanie modlitewne rozpoczęliśmy Mszą św. ku czci patrona młodzieży św. Stanisława Kostki, koncelebrowaną przez kapłanów z dekanatu i rejonu. Po Liturgii rozpoczęło się świadectwo Michała - uczestnika ŚDM w Panamie. Jezus w Panamie i w Garwolinie jest ten sam. Przed Nim jako Królem Pokoju i Jedności odbyła się adoracja prowadzona przez młodzież KLO.  Mogliśmy włączać się w śpiew uwielbienia, posłuchać życiorysu patrona i pomodlić się w ciszy Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem wszyscy uczestnicy mieli okazję ucałowania relikwii św. Stanisława. Dziękujemy młodzieży na ręce prefekta ks. Artura i ks. Krzysztofa za przygotowanie i poprowadzenie spotkania.

zdjęcia z Mszy św. i czuwania

Dodano: 18 Luty 2019
6 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 6 Niedziela zwykła
  1. Dzisiaj wspólnota neokatechumenalna zaprasza na katechezy.
Dodano: 17 Luty 2019
4 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 4 Niedziela zwykła
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dodano: 03 Luty 2019
3 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 3 Niedziela zwykła
  1. Gościmy dziś ks. Łukasza Skolimowskiego, wikariusza parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach. Przez całą niedzielę głosi u nas Słowo Boże i wraz z przedstawicielami parafii zbiera ofiary do puszek przed kościołem. Na miarę naszych możliwości wesprzyjmy budowę kościoła w Sulbinach.
Dodano: 27 Styczeń 2019
2 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 2 Niedziela zwykła
  1. Jutro 21 stycznia przypada Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
Dodano: 20 Styczeń 2019
Niedziela Chrztu Pańskiego
Parafia Honorata - Niedziela Chrztu Pańskiego
  1. Przeżywamy dziś niedzielę Chrztu Pańskiego, którą kończymy okres Bożego Narodzenia.
Dodano: 13 Styczeń 2019
Wielki Koncert Kolęd
Parafia Honorata - Wielki Koncert Kolęd

w niedzielę 6 stycznia 2019r. o godzinie 19.00 w naszej kolegiacie odbył się koncert kolęd. Wystąpiła schola dziecięca z naszej parafii, schola dziecięca z parafii MB Częstochowskiej, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola dorosłych- wychowanków ks. Józefa Szajdy, chór Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Garwolinie, chór I LO im. Marszałka Piłsudskiego w Garwolinie, chór parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach – Jeziorach, chór Miasta Garwolina, Orkiestra z Trąbek i Teatr Rękawiczka. Serdecznie dziękujemy oraganizatorom i uczestnikom za piękne wspólne kolędowanie!

zdjęcia z koncertu

Dodano: 08 Styczeń 2019
Niedziela Uroczystość Objawienia Pańskiego
Parafia Honorata - Niedziela Uroczystość Objawienia Pańskiego
  1. Przeżywamy dziś uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywaną świętem Trzech Króli.
Dodano: 07 Styczeń 2019
Orszak Trzech Króli