Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 103

3 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 3 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się Marsz Życia. Wyruszamy spod kolegiaty i idziemy na cmentarz.
Dodano: 24 Marzec 2019
„Spotkania z Chrystusem w Ewangelii wg św. Łukasza”.

Już po raz trzeci w Diecezji Siedleckiej rywalizowali ze sobą młodzi znawcy Biblii, uczniowie klas siódmych. Było ich trochę w pięciu rejonach…
W rejonie garwolińskim, obejmującym dekanaty: garwoliński, łaskarzewski, żelechowski, osiecki i rycki, do udziału w konkursie zgłosiło się 46 szkół podstawowych.


 

 

Dodano: 23 Marzec 2019
2 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 2 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie „Ad gentes”. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
Dodano: 17 Marzec 2019
1 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 1 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Gościmy dziśw naszej parafii Misjonarza Krwi Chrystusa ks. Bogumiła Witkowskiego z Ożarowa. Po każdej Mszy św. zapraszamy zainteresowanych wspólnotą i jej działalnością -do salki nad garażami.
Dodano: 10 Marzec 2019
Przyjęcie nowych ministrantów i lektorów

W niedzielę 10 marca 2019 roku podczas Mszy św. o godzinie 10.00 kandydaci zostali przyjęci do grona ministrantów i lektorów. Ks. prałat Ryszard Andruszczak przyjął kandydatury przedstawione przez wikariusza ks. Krzysztofa Banasiuka. Po modlitwie i błogosławieństwie oraz poświęceniu komż i alb, kandydaci zostali włączeni w szeregi Służby Liturgicznej ołtarza. Nowym ministrantom oraz ich Rodzicom składamy serdeczne gratulacje! Króluj nam Chryste!

Dodano: 10 Marzec 2019
8 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 8 Niedziela zwykła
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dodano: 03 Marzec 2019
Rejonowe Spotkanie Rad Parafialnych

W parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie w sobotę 2 marca o godz. 10.00 odbyło się spotkanie Księży Proboszczów wraz z przedstawicielami Parafialnych Rad Duszpasterskich i Parafialnych. Rad ds. Ekonomicznych z dekanatów: garwolińskiego, adamowskiego, łaskarzewskiego, osieckiego, ryckiego i żelechowskiego. Siedleckiego ks. Biskupa ordynariusza reprezentował ks. kanclerz kanonik Jan Babik.


 

Dodano: 02 Marzec 2019
Wspomnienie Żołnierzy Niezłomnych

1 marca obchodzimy w Polsce dzień upamiętniający Żołnierzy Niezłomnych. Uroczysta Msza św. koncelebrowana przez księży dziekanów i prefekta została odprawiona o godzinie 10.00. Uczestnicy uroczystości reprezentujący władze miasta, powiatu i szkół oraz przedstawiciele sejmu po zakończeniu Mszy św. złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą niezłomnych ziemi garwolińskiej. Uroczystość została uświetniona koncertem piosenek żołnierskich.

 

 

 

 

Dodano: 02 Marzec 2019
Upamiętnienie wychowawców młodzieży okresu II wojny światowej
Parafia Honorata - Upamiętnienie wychowawców młodzieży okresu II wojny światowej

24 lutego 2019r. po Mszy św. o godzinie 10.00 została odsłonięta tablica upamiętniająca garwolińskich harcmistrzów- wychowawców młodzieży. Podharcmistrz Jan Jaworski, Wanda Bekierska, harcmistrz Maria Świtalska i Czesław Chytrowski. Zdjęcia z Mszy św. i odsłonięcia tablicy

Czytaj więcej

Dodano: 25 Luty 2019
7 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 7 Niedziela zwykła
  1. Gościmy dziś ks. Piotra Witkowicza, który przygotowuje się do posługi w parafii obrządku bizantyjsko słowiańskiego w Kostomłotach nad Bugiem. Przed wielu laty odbywał u nas praktykę diakońską. Dziś Ksiądz Piotr będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem po Mszy świętej. Zapraszamy do odwiedzenia KOSTOMLOTY.COM
Dodano: 25 Luty 2019

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 103

Odwiedzin: 111224