<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 113

Komunikat ks Bpa
Komunikat Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY o mianowaniu Ks. Kanonika Grzegorza Suchodolskiego biskupem pomocniczym Diecezji Siedleckiej
Dodano: 20 Kwiecień 2020
Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  12.04.2020r.
Dodano: 20 Kwiecień 2020
Niedziela Palmowa
  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Palmową. Błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy świętej. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale dziś po Mszy o godz. 12.oo Transmisja Mszy św. o 8.oo 10.oo 12.oo 16.3o 18.oo
Dodano: 05 Kwiecień 2020
Transmisje na żywo w tym tygodniu>

Transmisja na żywo – w tygodniu o godz. 17:30, w niedzielę  8.oo 10.oo 12.oo 18.oo.

Zapraszamy do wspólnej  https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia

Dodano: 01 Kwiecień 2020
5 Niedziela WP
  1. Msze św. dzisiaj o 6.3o, 8.oo, 9.oo, 10.oo, 11.oo, 12.oo, 16.oo, 17.oo, 18.oo.
  2. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. transmitowanej na żywo z naszej świątyni. Na naszej stronie internetowej… parafiagarwolin.pl
Dodano: 29 Marzec 2020
Transmisja Mszy św. i nabożeństw w obecnym tygodniu.
https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu transmisje Mszy św. na żywo z naszej Kolegiaty -

- czwartek, godz. 12.oo w intencji wszystkich uczestników, zwłaszcza uczestniczących poprzez internet

- piątek, godz. 17.3o Msza św.

- piątek, Droga Krzyżowa po Mszy o 17.3o

- niedziela, od godz. 8.oo - 18.oo

Zapraszamy do wspólnej modlitwy....parafiagarwolin.pl ....lub...https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia

Dodano: 25 Marzec 2020
MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA

Boże Ojcze Miłosierny, pełni ufności prosimy Ciebie,

aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.

Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby i pociesz ich rodziny. Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirusa, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

Panie Jezu, Lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, i prosimy udziel nam pokoju i zdrowia.

Matko Boża, chroń nas, opiekuj się nami, i prowadź nas do Twojego Syna, Jezusa, który żyje i króluje na wieki wieków

Amen.

Dodano: 24 Marzec 2020
Ogłoszenia duszpasterskie - 4 niedziela Wielkiego Postu (22 marca 2020)

1. Od dzisiaj transmisja Mszy św. na żywo z naszej świątyni. Na naszej stronie internetowej… parafiagarwolin.pl znajdziemy okienko z możliwością oglądania Mszy na żywo oraz okienko z widokiem kaplicy gdzie odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Na żywo także transmisja Gorzkich Żali dzisiaj po Mszy o 12.oo oraz Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.3o

1. Prosimy, by osoby starsze, chore oraz dzieci i młodzież pozostały w domach i uczestniczyli w Mszach św. transmitowanych za pośrednictwem mediów, zwłaszcza z naszej świątyni.

1. Od jutra dyżur spowiedniczy w dni powszednie od 9.oo do 11.oo oraz od 16.oo do 18.oo. W niedzielę i święta w czasie Mszy św.

1. Przypominamy, że kościół jest otwarty cały dzień wraz z wystawionym Najświętszym Sakramentem i dlatego jest możliwość indywidualnej adoracji.

1. W środę - 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia możemy podjąć się   duchowej adopcji dziecka poczętego. Kartki z deklaracją znajdziemy na bocznych ołtarzach. Osoby, które fizycznie nie będą w kościele mogą podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego bez podpisywania deklaracji. Msze św. o godz. 6.3o 8.oo 10.oo i 18.oo

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą o godz. 18.oo

1. Mając na uwadze ten trudny czas trwającej epidemii zachęcamy do modlitwy, zwłaszcza w naszych domach, aby dobry Bóg przez wstawiennictwo Matki Najświętszej ustrzegł nasze rodziny przed zakażeniem. Zachęcamy, by w oknach swoich mieszkań i domów wystawiać obraz Matki Bożej, jak to czynili nasi przodkowie, prosząc Maryję, by chroniła od chorób, zarazy i nawałnic.

1. Egzamin do bierzmowania i bierzmowanie są przełożone i odbędą się po świętach.

1. W tym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej: Henryka Gajewskiego, Alicję Parobczak i Seweryna Owczarczyka. Wieczny odpoczynek…

Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Bartosz Przybysz kaw. z Kamionki par. Borowie i Karolina Nitka panna z Dudki par. tut. – zap.2

Dodano: 22 Marzec 2020
Fundacja Pomocy Rodzinie

Fundacja Pomocy Rodzinie „Noela” prosi o kontakt osoby, które potrzebują pomocy i osoby, które wiedzą komu taka pomoc jest potrzebna, by zrobić zakupy, wykupić leki, zawieźć do lekarza, kościoła (Msza św. , spowiedź). Nasza pomoc jest bezpłatna.

Tel. kontaktowy 577 503 277

Dodano: 20 Marzec 2020
3 Niedziela WP
  1. Msze św. dzisiaj i w następną niedzielę 6.3o, 8.oo, 9.oo, 10.oo, 11.oo, 12.oo, 16.oo, 17.oo, 18.oo. W tygodniu 6.3o 7.oo 8.oo 17.3o