Aktualności

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 106

Rekolekcje dla młodzieży
W Wielki Poniedziałek i Wtorek odbyły się rekolekcje dla młodzieży szkolnej.
Dodano: 14 Kwiecień 2019
Niedziela Palmowa
Parafia Honorata - Niedziela Palmowa
  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Podczas Mszy św. o godzinie 10.00 procesja z palmami.
  2. Zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

O godzinie 19.00. Droga Krzyżowa ulicami miasta. Wyruszamy z parafii MB Częstochowskiej do naszej kolegiaty. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

Dodano: 14 Kwiecień 2019
5 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 5 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Przeżywamy dziś 5 Niedzielę WP.
  2. Od poniedziałku kandydaci do bierzmowania rozpoczynają nowennę do Ducha Świętego. Wszyscy kandydaci przychodzą na Mszę św. o godzinie 17.30. Po Mszy św. nowenna i próba w kościele.
Dodano: 08 Kwiecień 2019
4 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 4 Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W ćwiczeniach duchowych przewodniczy ks. Gabriel Mazurek. Polecajmy Panu Bogu ks. rekolekcjonistę i cała naszą wspólnotę parafialną. Prośmy o światło Ducha Świętego i odnowienie oraz umocnienie wiary.

Dodano: 31 Marzec 2019
Rekolekcje Wielki Post 2019r.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

ZAPRASZAJĄ DUSZPASTERZE

 I  REKOLEKCJONISTA  ks. Gabriel Mazurek

Dodano: 27 Marzec 2019
Narodowy Marsza Życia

W niedzielę 24 marca 2019r. w całej Polsce odbyły się Narodowe Marsze Życia. Ideą jest opowiedzenie się i domaganie prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, konieczność ochrony i wsparcia dla naturalnej rodziny oraz prawo rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci. Marsz odbył się spod garwolińskiej kolegiaty do grobu – pomnika dzieci utraconych i nienarodzonych znajdującego się na garwolińskim cmentarzu. Dziękujemy  wszystkim za udział, organizację, modlitwę a panom komendantom Straży Pożarnej i Policji za zabezpieczenie przemarszu.

Dodano: 26 Marzec 2019
Warsztaty profilaktyczne dla kandydatów do bierzmowania

W sobotę i niedzielę (23-24 marca) przeprowadzony został program profilaktyczny dla młodzieży – kandydatów do bierzmowania z ósmych klas szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum pt. „Początek Najważniejszej Podróży”. Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia. Zachęcamy młodzież do unikania alkoholu,, narkotyków, przemocy, pornografii i do czekania z seksem aż do małżeństwa. Pokazuje młodym Ich ogromny pozytywny potencjał.

Dodano: 26 Marzec 2019
3 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 3 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się Marsz Życia. Wyruszamy spod kolegiaty i idziemy na cmentarz.
Dodano: 24 Marzec 2019
„Spotkania z Chrystusem w Ewangelii wg św. Łukasza”.

Już po raz trzeci w Diecezji Siedleckiej rywalizowali ze sobą młodzi znawcy Biblii, uczniowie klas siódmych. Było ich trochę w pięciu rejonach…
W rejonie garwolińskim, obejmującym dekanaty: garwoliński, łaskarzewski, żelechowski, osiecki i rycki, do udziału w konkursie zgłosiło się 46 szkół podstawowych.


 

 

Dodano: 23 Marzec 2019
2 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 2 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie „Ad gentes”. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
Dodano: 17 Marzec 2019

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 106

Odwiedzin: 114173