<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 93

Egzamin zewnętrzny do sakramentu Bierzmowania

W piątek 23 marca 2018r. w piątym dniu nowenny do Ducha Świętego, nasza młodzież przystąpiła do egzaminu zewnętrznego. Przedstawiciele Kurii Siedleckiej po wygłoszeniu katechezy, przeprowadzili egzamin z 4 części katechizmu: wyznania wiary, sakramentów, życia w Chrystusie oraz modlitwy chrześcijańskiej. Do Wielkiego Wtorku włącznie trwa nowenna do Ducha Świętego przygotowująca kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w Wielką Środę z rąk ks. bpa Piotra Sawczuka.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Dodano: 24 Marzec 2018
BIERZMOWANIE

Sakrament Bierzmowania w naszej parafii

w WIELKĄ ŚRODĘ 28 marca o godzinie 17.00

Dodano: 19 Marzec 2018
Ogłoszenia 5 Niedziela WP 2018
  1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza mężczyzn, którym patronuje św. Józef. Msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 8.00. O godzinie 8.30 Msza św. w intencji Uczniów, Nauczycieli i całej społeczności szkolnej ZS im. Marszała Józefa Piłsudskiego z racji Święta Szkoły. O godzinie 10.00 zapraszamy na Mszę św. Rzemieślników i Cechy.
Dodano: 18 Marzec 2018
Ogłoszenia 4 Niedziela WP 2018
  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Duchowym przewodnikiem w tych dniach będzie ks. kanclerz Jan Babik. Program rekolekcji w poniedziałek i wtorek taki sam: o godz. 6.30, 9.00, 12.00, 20.00 - Msza św. z nauką ogólną, o godz. 10.30 - Msza św. z udziałem dzieci, o godz. 18.00 - Msz św. z nauką dla młodzieży. Nauki stanowe: dla mężczyzn w poniedziałek po mszy św. o godz. 18.00; we wtorek dla kobiet – również po mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. Nie odkładajmy spowiedzi na Wielki Tydzień! Módlmy się za siebie i za innych, zwłaszcza za tych, którzy przez wiele lat nie korzystali z Sakramentu Bożego Miłosierdzia. W dni rekolekcyjne i w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. Interesantów zapraszamy dopiero w czwartek po południu.
Dodano: 11 Marzec 2018
REKOLEKCJE WiELKOPOSTNE 2018

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii prowadzi kanclerz Kurii Siedleckiej

ks. kanonik mgr lic. Jan Babik

Modlitwa za Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 4 marca w naszej kolegiacie została odprawiona Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych. Mszy św. przewodniczył ks. prałat Ryszard Andruszczak. Wprowadzenie historyczne przed rozpoczęciem Eucharystii wygłosił znawca zagadnienia Żołnierzy Wyklętych obwodu Garwolin, pan Zbigniew Gnat- Wieteska. Po zakończonej Eucharystii poczty sztandarowe garwolińskich szkół oraz przedstawiciele władz miasta i starostwa złorzyli kwiaty przy pomniku Żołnierzy AK obwodu Gołąb.

Dodano: 04 Marzec 2018
Tak Siostry Kapucynki z Siennicy zapraszają do wsparcia swojej akcji remontu Domu Dziecka, nad którym sprawują opiekę.

UWAGA!!!Robimy formę przed WIELKIM REMONTEM DOMU DZIECKA!Same nie damy rady, więc prosimy Cię o pomoc. Liczy się KAŻDA złotówka!

Więcej informacji - kliknij tu

Ogłoszenia 3 Niedziela WP 2018
  1. Dziś imieniny Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Kazimierzu.
Wielkopostny Dzień Skupienia dla Przedsiębiorców

10 marca w Trzciance k/ Wilgi odbędzie się wielkopostny dzień skupienia. Będzie to czas ożywienia wiary, nowy sposób widzenia siebie i biznesu oczami Jezusa.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przedsiębiorcze, kierujące własnymi firmami, do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu - informują organizatorzy.

Oferta, cena, reklama…. Nawrócenie. Kto z nas przedsiębiorców nie zna tych pojęć?  Jak je połączyć z nawróceniem? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź podczas prowadzonych konferencji, wspólnych dyskusji, a także Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Prowadzący Ks. Mariusz Zaniewicz

Wieloletni duszpasterz Parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Założyciel Stowarzyszenia Rodzina Rodzinie. Duszpasterz Hufca garwolińsko – pilawskiego Skauci Europy. Kapłan o wyjątkowych umiejętnościach ratowania małżeństw i osób indywidualnych w kryzysie, przewodnik duchowy łączący bogate doświadczenie duszpasterskie z wiedzą teologiczną i psychologiczną. Pracownik Kurii Siedleckiej. Od 2018 roku związany z Duszpasterstwem Przedsiębiorców i Pracodawców Talent.

Dodano: 03 Marzec 2018
ogłoszenia 2 Niedziela WP 2018
  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw w intencji misji i misjonarzy. Dzisiaj w 2 niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek przed kościołem złożymy ofiary na dzieło pomocy misjom Ad Gentes.
Dodano: 25 Luty 2018

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 93