<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 108

Pożegnanie ks. Prałata Ryszarda Andruszczaka i ks. Grzegorza Gładysza

1. Z dniem 30 czerwca 2019r. skończył posługę Proboszcza w naszej Wspólnocie Parafialnej i przechodzi na emeryturę Ks. Prałat Ryszard Andruszczak. Ks. Prałat nadal będzie mieszkał w naszej Parafii i posługiwał w miarę sił. Z całego serca dziękujemy za Jego 11 letnią posługę.  Polecajmy Panu Bogu ks. Proboszcza w naszych modlitwach. Niech   Bóg obdarza Go potrzebnymi łaskami i zdrowiem.
  2. Również z dniem 30 czerwca ks. Grzegorz Gładysz kończył posługę wikariusza w naszej parafii. Z całego serca dziękujemy ks. Grzegorzowi za 6 lat pracy w naszej parafii. Niech Bóg hojnie Mu błogosławi i dodaje sił do pełnienia nowych zadań i obowiązków.

Dodano: 01 Lipiec 2019
13 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 13 Niedziela zwykła
  1. Z dniem 30 czerwca 2019r. kończy posługę Proboszcza w naszej Wspólnocie Parafialnej i przechodzi na emeryturę Ks. Prałat Ryszard Andruszczak. Ks. Prałat nadal będzie mieszkał w naszej Parafii i posługiwał w miarę sił. Z całego serca dziękujemy za Jego 11 letnią posługę.  Polecajmy Panu Bogu ks. Proboszcza w naszych modlitwach. Niech   Bóg obdarza Go potrzebnymi łaskami i zdrowiem.
Dodano: 01 Lipiec 2019
12 Niedziela zwykła
Parafia Honorata - 12 Niedziela zwykła
  1. Obchodzimy dziś Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
Dodano: 23 Czerwiec 2019
Boże Ciało 2019

W czwartek 20 czerwca celebrowaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie przeszliśmy w uroczystej eucharystycznej procesji ulicami naszego miasta. Dziękowaliśmy Panu Bogu za dar Eucharystii i prosiliśmy Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Pan Jezus jest obecny wśród nas. Skłądamy serdeczne podziękowanie za piękne ołtarze przygotowane przez Wspólnotę Neokatechumenalną, Strażaków, Harcerzy i Rzemieślników.

Zdjęcia z procesji Bożego Ciała

Dodano: 23 Czerwiec 2019
Uroczystość Trójcy Świętej
  1. W najbliższą środę dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców na Eucharystię, aby podziękować Bogu za łaski otrzymane w minionym roku. Msza św. o godz. 8.00 z udziałem uczniów SP nr 1, 1LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i KLO.  Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu na każdej Mszy św. (w Głoskowie Msza św. we wtorek o godz. 12.30).
Dodano: 18 Czerwiec 2019
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Parafia Honorata - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  1. Przeżywamy dziś Uroczystość zesłania Ducha Świętego. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” możemy uzyskać odpust zupełny. Kończy się okres przyjęcia Komunii św. wielkanocnej.
Dodano: 10 Czerwiec 2019
Jubileusz 46 lecia kapłaństwa

46 lat temu ks. prałat Ryszard Andruszczak przyjął święcenia kapłańskie. Wraz z kapłanami z roku święceń odprawił Mszę św. dziękczynną za długie lata posługi Kościołowi. Wszystkim księżom jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w posłudze kapłańskiej.

Dodano: 09 Czerwiec 2019
7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie
Parafia Honorata - 7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie
  1. Witamy serdecznie ks. Wiesława Mućkę, dyrektora szkoły katolickiej w Białej Podlaskiej – naszego byłego wikariusza. Ks. Wiesław głosi Słowo Boże i będzie zbierał przed kościołem do puszek ofiary na rozbudowę tamtejszej szkoły.
Dodano: 02 Czerwiec 2019
Koncert Marcina Stycznia

W niedzielę odbył się koncert Marcina Stycznia. Koncert ku upamiętnieniu pierwszej wizyty apostolskiej św. Jana Pawła II do Ojczyzny, przepełniony był piękną muzyką i głębokimi tekstami.

Dodano: 27 Maj 2019
I Komunia św.

W sobotę 25 maja w naszej kolegiacie dzieci pierwszy raz przyjęły Pana Jezusa w Komunii św. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do duchowego i ludzkiego przygotowania dzieci, zaś rodzicom i chrzestnym składamy gratulacje.

Dodano: 27 Maj 2019

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 108