<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 107

Niedziela Miłosierdzia
Parafia Honorata - Niedziela Miłosierdzia
  1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.Kto dziś, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
Dodano: 28 Kwiecień 2019
Poniedziałek Wielkanocny
Parafia Honorata - Poniedziałek Wielkanocny
  1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
Dodano: 23 Kwiecień 2019
Życzenia

Ks. prałat Ryszard Andruszczak składa Parafianom oraz Gościom najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech pokój i wiara staną się naszym udziałem. Chrystus zmartwychwstał!

Rezurekcja

Chrystus Zmartwychwstał!

Wigilia Paschalna

Wigilia Paschalna jest integralną częścią Świętego Triduum Paschalnego. Od znaku obecności Boga podczas Wyjścia, przez poświęcenie ognia i oddanie Chrystusowi naszego czasu i życia zagłębiamy się w historię zbawienia. Od zapowiedzi przechodzimy do ich realizacji w Jezusie Chrystusie.

Wielki Piątek

Wielki Piątek to przede wszystkim liturgia Krzyża. W kościele jest cisza. Celebrans pada na twarz przed ołtarzem i następuje dłuższa chwila milczenia. Tajemnicy Wielkiego Piątku nie da się wyrazić słowami, trzeba pomilczeć, trzeba się bardzo uniżyć przed Panem Bogiem.

Dodano: 20 Kwiecień 2019
Triduum Paschalne
Dodano: 16 Kwiecień 2019
BIERZMOWANIE
W Wielką Środę ks. bp Piotr Sawczuk udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Niech Duch Święty oświeca ich i umacnia!
Dodano: 15 Kwiecień 2019
Koncert 16.04.2019.
16 marca 2019r. odbył się koncert Jarosława Chojnackiego i młodzieży 1 LO im. Marszałka Józefa PIłsudskiego.
Dodano: 14 Kwiecień 2019
Rekolekcje dla młodzieży
W Wielki Poniedziałek i Wtorek odbyły się rekolekcje dla młodzieży szkolnej.
Dodano: 14 Kwiecień 2019

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 107