<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 124

Zarządzenie ks. Biskupa

Dekret Biskupa Siedleckiego o możliwości zyskania dyspensy do zawarcia małżeństwa w piątek.

D E K R E T

Ze względu na przedłużający się zakaz organizowania przyjęć weselnych w czasie trwającej epidemii koronawirusa i koniecznością przełożenia planowanych terminów zawarcia sakramentalnego małżeństwa na czas późniejszy, kierując się racjami duszpasterskimi i dobrem nupturientów i ich rodzin, niniejszym, jako Biskup Siedlecki wskazuję:

Dodano: 01 Marzec 2021
2 Niedziela Wielkiego Postu
  1. W dzisiejszą niedzielę –

- godz. 10.oo modlitwa w intencji Żołnierzy Wyklętych oraz w rocznicę Konfederacji Barskiej

- niedziela pomocy Kościołowi w świecie „Ad Gentes” - zbiórka do puszek.

1. W sobotę w Gończycach spotkanie Kół Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii do 3 marca.
Dodano: 27 Luty 2021
1 Niedziela Wielkiego Postu
Parafia Honorata - 1 Niedziela Wielkiego Postu
  1. W dzisiejszą niedzielę – taca na remont Kurii.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczorowej w ramach diecezjalnej nowenny do Męczenników Podlaskich zostanie odśpiewane nabożeństwo akatystu do Bł. Wincentego Lewoniuka i jego 12 towarzyszy Męczenników. Zapraszamy!
Dodano: 21 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 6 niedziela zwykła (14 lutego 2021)

W dzisiejszą niedzielę –
- na Mszy o 10.oo modlitwa w 79 r. powstania Armii Krajowej
- godz. 15.3o w kościele katechezy chrzcielne
- po Mszy o 16.3o różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
- młodzież z KSM-u zbierając fundusze na swoje utrzymanie będzie rozprowadzać „coś słodkiego”, a Niekanapowi zdrapki wielkopostne.

Dodano: 13 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – 5 niedziela zwykła (7 lutego 2021)

W dzisiejszą niedzielę –
- nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 6.3o
- Msza św. w rycie trydenckim o 14.3o

Dodano: 06 Luty 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 niedziela zwykła (31 stycznia 2021)

W dzisiejszą niedzielę –                                                                                   - godz. 15.3o w kościele pierwsza część katechez chrzcielnych. Druga część 14.02 o 15:30.                                                                                                      - zapraszamy na recital organowy w wykonaniu p. Damiana Mączarskiego, podczas którego usłyszymy improwizacje nt. kolęd oraz utwory Jana Sebastiana Bacha, dziś po Mszy o 16.3o

Dodano: 30 Styczeń 2021
Niedziela Słowa Bożego

Po raz drugi przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy, by nie tylko dziś, ale codziennie sięgać po Pismo św. i "karmić" się Dobrą Nowiną.

Dodano: 24 Styczeń 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 3 niedziela zwykła (24 stycznia 2021)

- obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Z tej racji młodzież z KSMu po mszach św. rozdaje teksty biblijne.
- Dzień Solidarności z Chorwacją po trzęsieniu ziemi, przed kościołem trwa zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych

Dodano: 24 Styczeń 2021
Komunikat !!!

Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Dodano: 22 Styczeń 2021

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 niedziela zwykła (17 stycznia 2021)

W dzisiejszą niedzielę -

– godz. 13.3o w kościele, spotkanie modlitewne dla narzeczonych połączone z katechezą.

Dodano: 16 Styczeń 2021

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 124