<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 102

26 Niedziela Zwykła

30.09.2018r.  XXVI Niedziela Zwykła

1. Nasze wspólnoty młodzieżowe zapraszają chętnych do wstąpienia w ich szeregi. Piątek po Mszy św. wieczorowej spotyka się KSM a w sobotę o godzinie 17.00 „Niekanapowi”.

Dodano: 01 Październik 2018
WZN
Parafia Honorata - WZN

17 września młodzież ze szkół naszego miasta i okolic gromadziła się w Garwolińskim CSiK, by uczestniczyć w wyjątkowym koncercie. Bohaterem tego wydarzenia była grupa „Wyrwani z niewoli”. Jacek Zajkowski i Piotr Zalewski , bo taki jest skład zespołu, od kilku dobrych lat zajmują się działalnością profilaktyczno-ewangelizacyjną na rzecz dzieci i młodzieży.

Dodano: 23 Wrzesień 2018
25 Niedziela Zwykła
  1. Gościmy dzisiaj siostry pallotynki z Ukrainy. Dziękujemy za świadectwo życia i pracy. Po Mszy św. siostry zbiorą ofiary do puszek przed kościołem.
Dodano: 23 Wrzesień 2018
Kaków - pielgrzymka dziękczynna
Parafia Honorata - Kaków - pielgrzymka dziękczynna

Nasza parafia włączyła się w diecezjalne dziękczynienie za 200 lat istnienia diecezji. 200 lat to tylko część historii Kościoła katolickiego w naszej Małej Ojczyźnie.

Dodano: 18 Wrzesień 2018
Poświęcenie nowej remizy -- świetlicy w Niecieplinie

Dodano: 17 Wrzesień 2018
24 Niedziela Zwykła
  1. Dzisiaj o godzinie 10.00 modlimy się w intencji krwiodawców.Po Mszy św. przed kościołem będzie zawieszona upamiętniająca tablica .
Dodano: 17 Wrzesień 2018
Nowy rok formacyjny Federacji Skautów Europy

W niedzielę 9 września Skauci Europy z rejony Garwolina, Pilawy i Łaskarzewa rozpoczęli nowy rok formacji od Mszy św. Homilie wygłosił kapelan ks. Mariusz Zaniewicz.

Dodano: 10 Wrzesień 2018
23 Niedziela Zwykła
  1. Dzisiaj o godz. 9.30 różaniec wypominkowy a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
Dodano: 10 Wrzesień 2018
79. rocznica bombardowania Garwolina

8 września przypada 79. rocznica bombardowania Garwolina. Obchody upamiętniające to wydarzenie odbyły się w piątek 7 września. O godzinie 17:30 w kolegiacie została odprawiona Msza święta, a po niej odbyła się rekonstrukcja historyczna na Skwerku Solidarności. Program przygotowało Radzyńskie Stowarzyszenie Kawaleryjskie z gościnnym udziałem Teatru Rękawiczka, Klubu Seniora w Garwolinie i mieszkańców. Prezentacja została wykonana na kanwie wspomnień mieszkańców, filmu z okresu okupacji niemieckiej oraz wystawa zdjęć Garwolina z czasów II wojny światowej. Organizatorami wydarzenia były władze samorządowe, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz portal Garwolin.org.

Dodano: 05 Wrzesień 2018
22 Niedziela Zwykła

1. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna, a o godz. 14.00 Msza św. polowa w lesie unińskim przy pomniku Żołnierzy Września.

2. Dzisiaj przed Kościołem możemy wesprzeć ofiarą do puszek rodzinę p. Janisiewiczówz Kol. Unin, którym spalił się dom .

3. Jutro, 03 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w kościele o godz. 8.00 dla ZS nr 1, a o godz. 9.00 dla LO im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz Gimnazjum i Liceum Katolickiego. W Głoskowie o godz. 8.30.

Dodano: 02 Wrzesień 2018

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 102