<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 102

Dożynki 2018

W ostatnią niedzielę sierpnia w naszej parafii odbyły się uroczystości dożynkowe. O godz. 10.00 została odprawiona uroczysta Msza św., w czasie której dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony. Przed rozpoczęciem Eucharystii Ks. Prałat Ryszard Andruszczak serdecznie wszystkich powitał i podziękował za trud pracy na roli.  Wszystkim, którzy przygotowali wieńce serdecznie dziękujemy za obecność i kultywowanie pięknej tradycji dożynkowej.

Więcej zdjęć kliknij tu

Dodano: 26 Sierpień 2018
21 Niedziela Zwykła - Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej

1. W sobotę 1 września  obchodzić będziemy 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny oraz poległych w jej obronie.

2. Od najbliższej soboty - powracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. – w dni powszednie o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 17.30, w niedziele o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 12.00, 16.30 i 18.00.

Dodano: 26 Sierpień 2018
20 Niedziela Zwykła
Parafia Honorata - 20 Niedziela Zwykła
  1. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Jubileuszu 600 lecia parafii przez modlitwę, wsparcie logistyczne, poświęcony czas, wsparcie materialnei organizację składamy serdeczne podziękowanie. Za przygotowanie posiłków, domowych ciast i obsługę dziękujemy Wspólnotom, Ruchom i Stowarzyszeniom oraz Kółkom Różańcowym. Na ręce sołtysów jeszcze raz dziękujemy wioskom:

Niecieplin - panu Arturowi Ziomek

Kolonia Unin pani Agnieszka Latuszek i pani Ewa Walenta

Dodano: 19 Sierpień 2018
Wniebowzięcie NMP i Cud nad Wisłą 1920
Parafia Honorata - Wniebowzięcie NMP i Cud nad Wisłą 1920

W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny została odprawiona Msza św., w której uczestniczyli nasi parafianie oraz goście. Liczne delegacje i poczty sztandarowe reprezentowały instytucje państwowe, samorządowe i miejskie.

Dodano: 16 Sierpień 2018
19 Niedziela Zwykła
  1. Dzisiaj o godz. 9.30 różaniec wypominkowy, a o 10.00 msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
Dodano: 12 Sierpień 2018
Pielgrzymka Podlaska Grupa 7A

"Wędrówką jedną życie jest człowieka...". Piesza Pielgrzymka przypomina nam, że życie ziemskie jest etapem - pięknym etapem posiadającym początek i kres.

Więcej zdjęć kliknij tu

Dodano: 12 Sierpień 2018
Obchody Jubileuszu 600 lecia parafii w Garwolinie

Deo gratias! Jubileusz 600 lecia parafii w Garwolinie to wielkie dziękczynienie zaniesione do Pana Boga. Nie da się streścić sześciu wieków historii w kilku zdaniach. Przygotowanie do Uroczystości było naznaczone ogromem pracy całego sztabu ludzi. Kolejny raz mogliśmy doświadczyć, że zgoda buduje. Tylko dzięki dialogowi i współpracy ludzi całość przedsięwzięcia mogła być zrealizowana. Słowa podziękowania należne wszystkim składamy na ręce ks. Prałata Ryszarda Andruszczaka.

Więcej zdjęć z Jubileuszu kliknij niżej:

Instalacja nowych kanoników kapituły garwolińskiej

Msza św. Jubileuszowa

Posadzenie jubileuszowych dębów

Piknik rodzinny

Dodano: 06 Sierpień 2018
18 Niedziela Zwykła
  1. Dziś przeżywamy centralne Uroczystości Jubileuszowe. W naszej parafii Odpust. Zapraszamy na główną Mszę św. pod przewodnictwem ks. Bpa Kazimierza Gurdy na godz.12.00. Będzie ona transmitowana na żywo na naszej parafialnej stronie internetowej. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian, gości oraz poczty sztandarowe wszystkich instytucji miasta i naszej parafii. Po Eucharystii ks. Bp i zaproszeni goście dokonają odsłonięcia figury św. Anny.

Dodano: 06 Sierpień 2018
Jubileusz 600-lecia Parafii w Garwolinie - relacja video

Dodano: 05 Sierpień 2018
Sobota - Dziękczynienie za Sakrament Bierzmowania
Parafia Honorata - Sobota - Dziękczynienie za Sakrament Bierzmowania

Ostatni dzień nowenny to Dziękczynienie za Sakrament Bierzmowania, Wspólnoty, Ruchy i Stowarzyszenia. Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem i żarliwa modlitwa o wylanie Ducha Świętego stanowiły treść wieczoru. Za czas nowenny składamy dzięki Panu Bogu. Składamy również dzięki za osobę i posługę ks. Mariusza, który nowennie przewodniczył. Ad maiorem Dei gloriam!

Dodano: 04 Sierpień 2018

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 102