Rekolekcyjny Weekend z Bogiem - Kurs Filip

 30 września 2016 rozpoczął się rekolekcyjny Weekend z Bogiem, na który przybyła wspólnota z KSM Górzno i wolontariusze Światowych Dni Młodzieży. Trwał on do 2 października. Było to pierwsze spotkanie z cyklu spotkań zatytułowanych: „Mocni Duchem”.

„Kurs Filip” - czyli duchowe spotkanie dla młodzieży w Szkole Podstawowej w Łąkach poprowadzili studenci z grupy ewangelizacyjnej ,,Młodzi Młodym”. 

Oto relacja ze spotkania:
Trzy dni rekolekcji obfite były w wielkie doznania duchowe. Podczas tego czasu młodzież została poprowadzona przez tajemnicę nieskończonej miłości Boga, grzechu który odwraca człowieka od niej, oraz Ducha Świętego, o którego przyjście gorąco prosiła. W ramach spowiedzi, na rekolekcjach była możliwość szczerej rozmowy twarzą w twarz z księdzem, co dla młodych było wielkim przeżyciem duchowym. W niedzielę rano, uczestnicy dawali swoje świadectwa, jak owe rekolekcje na nich działały i wciąż działają. Zobowiązali się na fundamencie swojego nawrócenia starać się być coraz bliżej Boga i angażować się we wspólnoty parafialne. Cały Weekend zakończył się Mszą Świętą w kaplicy w Łąkach. Kurs w opinii wszystkich dał możliwość nawrócenia się i umocnienia wiary (
KSM Górzno).


 

 

 
<<< Powrót
Dodano: 30 Wrzesień 2016
Gimnazjum NR 6 - Rekolekcyjny Weekend z Bogiem - Kurs Filip
Odwiedzin: 111758