Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Krwi Chrystusa

W sobotę 21 stycznia 2017 r. w naszej parafii odbyło się spotkanie opłatkowe członków Wspólnoty Krwi Chrystusa. Spotkanie rozpoczęło się konferencją, którą wygłosił ojciec Mariusz Szykuła - misjonarz WKC z Ożarowa. W południe wszyscy uczestniczyli w Eucharystii pod przewodnictwem o.Mariusza, który wygłosił również Słowo Boże. Po Mszy św. dalsza cześć uroczystości przebiegała w auli KLO. Członkowie WKCH złożyli sobie wzajemnie życzenia, przełamali się opłatkiem i mogli porozmawiać przy ciasteczku i herbatce. W spotkaniu uczestniczyli: ks. Grzegorz Gładysz- opiekun WKC przy parafii Przemienienia Pańskiego, członkowie z parafii MB Częstochowskiej z Garwolina, z Sobolewa, Borowia oraz członkowie z naszej parafii.

Dodano: 21 Styczeń 2017
Gimnazjum NR 6 - Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Krwi Chrystusa