Garwolin szykuje niespodziankę - wyzwanie buty i kanapa

Garwolin szykuje niespodziankę - wyzwanie buty i kanapa

Za 3 tygodnie rozpoczniemy wyzwanie buty i kanapa. Wśród wielu zadań przygotowanych przez Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży, będą kwestie związane z dodatkową lekturą, obejrzeniem ciekawego filmu itp. Jednak w dekanacie garwolińskim ks. Wojciech Sobieszek zapowiada dodatkowe zadanie, przeznaczone dla młodzieży z dekanatu garwolińskiego i nie tylko.

Jakie to będzie zadanie? - duchowny jeszcze nie zdradza. Wiemy jednak, że nagrodą za to zadanie będzie 10,1 calowy tablet, WhiteTab 4HD, 3G.

Dekanalny Duszpasterz Młodzieży informuje, że bardzo ważne w jego odczuciu jest to, aby młodzi ludzie utożsamiali się z tym, czego się podejmują. Dlatego ks. Wojciech proponuje młodym koszulki, aby byli widoczni na ulicach naszego miasta - mamy nadzieję, że tymi koszulkami pokażemy, że nie siedzimy na kanapie. Równocześnie młodzież może wyrazić chęć do noszenia różańców - opasek silikonowych. Projekt koszulki oraz różańca widoczny jest poniżej.

 

Zapisy na koszulki, różańce na profilu fb  ⇒  facebook.com/nieKANApowi

Więcej informacji ks. Wojciech będzie podawał w najbliższą niedzielę (19 marca) w parafii Przemienienia Pańskiego podczas tzw. niedzieli nieKANApowej

Za niedługo będziemy też mogli obejrzeć klip do utworu RagnBone Man - Humań, który tworzy nieKANApowa młodzież.

<<< Powrót
Dodano: 18 Marzec 2017
Gimnazjum NR 6 - Garwolin szykuje niespodziankę - wyzwanie buty i kanapa
Odwiedzin: 110197