Ogłoszenia 08.10.2017. XXVII Niedziela zwykła A

 1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Chcemy również dołożyć swój wkład do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek. Przy drzwiach kościoła będzie można wrzucić dobrowolny grosz do puszki. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 2. Z okazji Dnia Papieskiego po wszystkich Mszach Świętych Skauci Europy sprzedają tradycyjne kremówki. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na dofinansowanie przyszłorocznego obozu letniego.
 3. We wtorek 10 dzień miesiąca, zapraszamy na różaniec i Mszę św. wieczorną w int. Ojczyzny i tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem.
 4. We wtorek zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na różaniec św. w ich intencji.
 5. Najbliższy piątek jest 13. dniem miesiąca, ostatni w tym roku dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00 a po nim na Mszę Świętą.
 6. W piątek przybywa do naszej parafii na tydzień figura MB Fatimskiej, która peregrynuje po oddziałach KSM-u naszej diecezji.
 7. W nadchodzącą sobotę 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. O godz. 8.00 w naszej świątyni Msza św. w intencji Nauczycieli, Katechetów i Pracowników Oświaty. Serdecznie zapraszamy.
 8. W sobotę o godz. 9.20 w zakrystii zbiórka dla kandydatów na ministrantów, natomiast o godz. 10.00 zbiórka dla wszystkich ministrantów
  - obecność obowiązkowa.
 9. W niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami ministrantów w sali KLO.
 10. W najbliższą niedzielę będzie przeprowadzana zbiórka podpisów
  w ramach obywatelskiego projektu" Zatrzymaj aborcję". Podpisać się może każdy kto ukończył 18 rok życia. Ze sobą zabieramy nr PESEL.

>>Również tego dnia zostanie przeprowadzone liczenie wiernych uczestniczących we mszy św. oraz przystępujących do komunii św.

 1. 15 października br. ( niedziela ) zapraszamy na godz. 16.00 do naszejKolegiaty na uroczystą Galę koncertową w ramach Dni Muzyki Chóralnej.
  Z racji koncertu nie będzie Mszy św. o godz. 16.30.
 2. W każdą drugą sobotę m-ca o godz. 10.45 będzie prowadzona audycja
  w KRP dotycząca Jubileuszu 600-lecia naszej parafii, jak też będziemy mogli odsłuchać ją na portalu internetowym Podlasie 24. Wszystkiewyemitowane audycje są dostępne na stronie KRP w zakładce „Archiwum dźwięku”.
 3. Kino Wilga w Garwolinie zaprasza od 13 października br. na film,
  pt.: Dwie Korony - o historii niezwykłego życia św. Maksymiliana Marii Kolbego.
 4. Dzieło Biblijne naszej diecezji organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej  w dniach 20-27 STYCZNIA 2018 r., od soboty do soboty, w czasie ferii zimowych. Będziemy zwiedzać najważniejsze dla chrześcijaństwa miejsca związane z osobą Jezusa Chrystusa oraz miejscowości kluczowe dla czasów Starego Testamentu. Koniecznym dokumentem jest paszport. Plan szczegółowy dla zainteresowanych jest dostępny na naszej stronie parafialnej i w formie wydrukowanej w zakrystii. Zapraszamy!
 5. Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie zwraca się z apelem i przypomnieniem, żeelementy odblaskowe są koniecznym wyposażeniem rowerzystów i osób pieszych poruszających się po drogach publicznych. Konieczność wyposażenia w elementy odblaskowe obowiązuje od zmierzchu do świtu w terenie niezabudowanym. Dbajmy o nasze bezpieczeństwo.
 6. Zapowiedzi II

Sebastian Zatyka, kawaler z Żelechowa, par. Zwiastowania NMP

Aleksandra Anna Sabat, panna z Garwolina, par. tut.

Radosław Dominik Marnic, kawaler z Warszawy, par. NSerca Maryi w Warszawie

Anna Ewelina Mikulska, panna z Warszawy, par. Opatrzności Bożej

Łukasz Kozłowski, kawaler z Garwolina, par. tut.

Sylwia Walenda, panna z par. Górki

Marcin Michał Szczegot, kawaler z Garwolina, par. tut.

Anna Osiak, panna z Garwolina, par. MB Częstochowskiej w Garwolinie

Zapowiedź I

Mateusz Gorzała, kawaler ze Stoku Lackiego, par. Miłosierdzia Bożego w Siedlcach

     Anna Maria Karbowska, panna z Garwolina, par. tutejszej

 1. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: +Janusz Sitek, Mirosław Talarek, Dariusz Niedźwiedzki, Ryszard Kowalski, Henryk Rochowicz, Władysława Suchecka. Wieczny odpoczynek…
<<< Powrót
Dodano: 08 Październik 2017
Odwiedzin: 97884