5 niedziela zwykła B

Ogłoszenia 04.02. 2018 r. - V Niedziela Zwykła B

1) Jutro przypada 12 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza - ks. Bpa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.

2) W sobotę z racji 10 dnia miesiąca podczas Mszy św. o godz. 8.00 w szczególny sposób modlimy się w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej.

3) W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą otoczmy wszystkie osoby cierpiące, chore i wszystkich, którzy niosą samarytańską pomoc potrzebującym opieki. Msza św. z udziałem chorych i namaszczeniem o godz. 10.00. Prosimy osobom starszym i chorym pomóc w dotarciu do świątyni.

4) Za tydzień w niedzielę o godz. 9.30 różaniec a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

5) Od jutrzejszego dnia (poniedziałek) w zakrystii będziemy przyjmować intencje na drugie półrocze br.

6) W najbliższy czwartek (8.II.) będzie możliwość zamówienia strojów komunijnych, dlatego zapraszamy rodziców z dziećmi, które przygotowują się do I-ej Komunii do auli KLO w następującym porządku: na godz. 17.00 dzieci ze szkoły nr 1
i z Głoskowa, natomiast na godz. 17.45  dzieci ze szkoły nr 2.

7) W poniedziałek 12 lutego rozpoczyna się 40 Godzinne  Nabożeństwo. Poprowadzi je ksiądz z Krasnojarska.

8) Na figurę św. Anny zostały złożone ofiary: KRM z Garwolina zel Stanisław Baranowski 100; b. imienna 50; Stowarzyszenie Polski Związek Niewidomych  koło w Garwolinie 100; B. imienna 50; Bóg zapłać.

9) W bieżącym numerze Echa Katolickiego przeczytamy: Okultyzm zrobił ze mnie wrak człowieka; Jak się uczyć by się nauczyć? O zakończonym w Janowie Podlaskim remoncie krypty, w której spoczywają biskupi podlascy.

10)        W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Krzysztofa Bieńczyka, Tadeusza Nowek i Eugenię Konstantę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

**Zapowiedź druga: Michał Łubian kawaler z Garwolina par. tut. oraz Beata Szwed panna z Reducina par. Górzno

Dodano: 04 Luty 2018