Ogłoszenia I niedziela WP

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga Krzyżowa dla dzieci w środy o godz. 16.00, a w piątki dla dorosłych o godz. 16.30 i dla osób pracujących o godz. 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, a bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Jubileusz Diecezji.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy w soboty na Msze św. wieczorowe o godz. 17.30.
  4. 24 lutego 2018r. spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych . godzina 10.00 szkoła nr 1 a o godz.11.30 szkoła nr 2 i Głosków. Natomiast 25.02. (niedziela) po mszy św. o godz. 12.00 w auli KLO spotkanie rodziców dzieci klas III, którzy należą do tzw. trójek klasowych.
  5. W czwartek zapraszamy na mszę św. o godzinie 12.00. na kartkach możemy pisać intencje. Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich uczestników Eucharystii.
  6. W sobotę w Miętnem Wielkopostne Spotkanie Młodych. Dojazd indywidualny.
  7. W przyszłą – drugą niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek przed kościołem złożymy ofiary na dzieło pomocy misjom Ad Gentes, będzie to bowiem dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się Katechezy dla narzeczonych, które będą trwały przez trzy niedziele czyli  25 lutego, 04 i 11 marca. Spotkania rozpoczynają się o godz. 9.00 w auli KLO. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.
  9. Dzisiaj spotkanie Akcji Katolickiej bezpośrednio po Gorzkich Żalach.
  10. W ramach obchodów 600-lecia Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Prepozyt Kolegiaty w Garwolinie Ks. Prałat Ryszard Andruszczak oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski zapraszają 25 lutego (niedziela) na godz. 16.00 do dworku w Miętnem na wyjątkowy koncert  pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna" w wykonaniu zespołu wokalnego SONUS NOBILIS. Zespół zaprezentuje polskie pieśni kościelne, które powstały na przestrzeni XIV – XVI wieku. Wśród nich znajdą się: kolędy, pieśni pasyjne oraz pieśni wielkanocne. Ja zwykle, po koncercie, organizatorzy zapraszają na wspólne rozmowy przy kawie, herbacie i ciastku. Wstęp wolny !
  11. Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Garwolinie zaprasza wszystkich rolników z gminy i miasta Garwolin, na szkolenie dotyczące składania wniosków o dopłaty obszarowe na 2018r, przy użyciu elektronicznej aplikacji eWniosekPlus, które odbędzie się 22 lutego o godzinie 10.00 w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach.
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Lucyna Mucha i Jadwiga Traczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ZAPOWIEDŹ pierwsza:

Piotr Paweł Wielgosz kaw. par. tut. i Renata Kielczykowska panna z Borowia par. Trójcy Świętej.

Marek Tobiasz kaw. par. tut i Jagoda Paziewska panna par. tut.

Dodano: 18 Luty 2018