Ogłoszenia 3 Niedziela WP 2018

1. Dziś imieniny Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Kazimierzu.
  2. Akcja Katolicka rozprowadza „Baranki Wielkanocne” na stół wielkanocny. Ofiary złożone za baranki przeznaczone będą na działalność statutową naszej diecezjalnej Caritas, a także wsparcie działań charytatywnych w naszej parafii.
  3. Strażacy z OSP Głosków pod kościołem zbierają ofiary do puszek na leczenie ich Naczelnika- strażaka Dariusza Gądka.
  4. Na Mszy św. o godzinie 10.00 będziemy modlić się (modliliśmy się ) w intencji Żołnierzy Wyklętych.
  5. Po Mszy św. o godzinie 10.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie w Kościele z rodzicami dzieci klas III, przygotowujących się do I-ej Komunii św.
  8. W poniedziałek 10r.śm. Ks. Prałata Stanisława Maksymowicza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. w jego intencji o godz. 8.00.
  9. Katolickie Liceum im. Cypriana Norwida zaprasza na Mszę św. w intencji ks. Stanisława Maksymowicza. Msza św. w oprawie liturgicznej przygotowanej przez połeczność KLO bedzie odprawiona w naszej kolegiacie o godzinie 10.00.
  10. W czwartek zapraszamy na mszę św. o godzinie 12.00. Na kartkach możemy pisać intencje. Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich uczestników Eucharystii.
  11. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga Krzyżowa dla dzieci w środy o godz. 16.00, a w piątki dla dorosłych o godz. 16.30 i dla osób pracujących o godz. 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, a bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św.
  12. W przyszłą niedzielę Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Program na stronie internetowej parafii.
  13. Ks. Mariusz Zaniewicz wieloletni duszpasterz w Garwolinie zaprasza osoby przedsiębiorcze, kierujące własnymi formami do udziału w dniu skupienia w Trzciance koło Wilgi w dniu 10 marca 2018r. Szczegóły w Gablotce i na stronie naszej parafii.
  14. Siostry kapucynki z Siennicy koło Mińska Mazowieckiego prowadzą dom dziecka. Zwracają się o wsparcie do wszystkich ludzi dobrej woli. Informacja na naszej stronie internetowej. http://misyjne.pl/siennica-siostry-kapucynki-na-silowni-wideo/
  15. Na figurę św. Anny wpłynęła bezimienna ofiara 1.000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  16. Na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały złożone ofiary: KRK z Czyszkówka zel. Bożena Winiarek 130 zł.; KRM z Garwolina zel.Stanisław Baranowski 100 zł., KRK z Zawad zel. Ożarek Teresa 140zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  17. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Stanisław Michalik, Edward Konaszewski, Konaszewski Roman, Pawliszewska Janina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dodano: 04 Marzec 2018