Poniedziałek Wielkanocny

 1. Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, za ofiary na dekorację kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu i do Grobu Pańskiego. Dziękujemy grupie charytatywnej i wszystkim, którzy poprzez swoje ofiary i produkty żywnościowe pomogli w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych rodzin naszej parafii.
 2. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: za jego posprzątanie, przygotowanie dekoracji i liturgii na czas Triduum Paschalnego oraz za czynny udział w liturgiach minionych dni. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
 3. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na kolejne dni nowenny, codziennie po Mszy św. o godz. 8.00.
 4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca i I sobota. Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W Piątek ks. Bp Piotr Sawczuk obchodzi 5 rocznicę sakry. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 6. W przyszłą niedzielę - 8 kwietnia - będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego.Kto tego dnia, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy. Naszym przygotowaniem do tego święta niech będzie codzienne odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 7. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na KUL i Katolickie Szkoły w diecezji.
 8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Caritas diecezji siedleckiej.
 9. Z racji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i oktawy Wielkanocy, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, została przeniesiona z 25 marca na poniedziałek 9 kwietnia.
 10. Jutro nasz Ksiądz Proboszcz Ryszard obchodzi imieniny. Z tej okazji życzymy Czcigodnemu Solenizantowi dużo zdrowia, wszelkich łask Bożych, pogody ducha, radości, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w życiu kapłańskim i osobistym.
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych, a o godz. 10.00 Msza św. w ich intencji.
 12. W przyszłą niedzielę i w poniedziałek Ks. bp Piotr Sawczuk dokona wizytacji naszej parafii. Niedziela, 08 kwietnia 2018r.

10.00 - Ingres

12.00 - Msza św. z udziałem dzieci

14.30 - Spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną w auli KLO

15.00 - Wspólna modlitwa (Koronka do Bożego Miłosierdzia )
 i spotkanie w Kościele ze wszystkimi Wspólnotami parafialnymi.

16.00 – Nawiedzenie Cmentarza, kancelarii, odwiedziny u Sióstr Służek i - odwiedziny Księży posługujących w parafii.

Poniedziałek, 09 kwietnia 2018r.
8.45 - Spotkanie  w Kościele z młodzieżą LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
           i KLO 

10.00 - Spotkanie z dziećmi w Szkole nr 1
          - Spotkanie z nauczycielami  wszystkich szkół  w Szkole nr 1

11.30 - Spotkanie w Urzędzie Starostwa
 (z pracownikami Starostwa, Miasta i Gminy)

12.30 - Bierzmowanie w KOPS-ie

 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Henryk Mikulski, Wanda Zofia Gora, Zbigniew Górski i Władysław Rękawek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
<<< Powrót
Dodano: 02 Kwiecień 2018
Odwiedzin: 109486