4 Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dziś niedzielę seminaryjną. Dziękując Panu Bogu za powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, módlmy się o nowe powołania. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby seminarium duchownego naszej diecezji.
  2. Zakończone zostały prace remontowe przy organach kościelnych. Czekamy na odbiór przez Diecezjalną Komisje Muzyczną.
  3. Przed jubileuszem parafii rozpoczynamy prace malarskie naw bocznych naszej kolegiaty.
  4. Dzisiaj o godzinie 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Jutro uroczystość św. Wojciecha, bpa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  6. Przeżywając czas Jubileuszu 200 lecia diecezji, pragniemy wzmacniać nasze rodziny. To dlatego w modlitwie jubileuszowej prosimy Boga, by nasze rodziny były święte, sakramentalne, trwałe i dzietne. W trosce o duchową kondycję naszych rodzin, zapraszamy
  7. We wtorek 23 kwietnia na auli KLO spotkanie komitetu jubileuszowego odpowiedzialnego za część kulturalną. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.
  8. „Rodzina Drogą Kościoła”– pod takim hasłem 13 maja br. w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w diecezji siedleckiej odbędzie się Diecezjalny Dzień Rodziny. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii. Chętnych zapraszamy o zgłoszenie się do zakrystii.
  9. W piątek 27 kwietnia po Mszy św. wieczorowej spotkanie lektorów świeckich.
  10. W najbliższą sobotę /28.04./ zapraszamy dzieci klas III się na spotkanie podsumowujące do auli KLO:- godz. 13.00 - szkoła nr 1 .
    - godz. 14.30 - szkoła nr 2 i Głosków .
  11. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Garwolinie serdecznie zaprasza uczniów klas III gimnazjów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia, w godz. 10.00-12.00 w budynku szkoły przy ulicy Staszica 11. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakacie.
  12. Niekanapowi wraz z KSM- em zapraszają młodzież do wyjazdu na Lednicę. To spotkanie organizowane co roku na polach Lednickich gromadzi kilkadziesiąt tysięcy młodzieży z całej Polski i zagranicy. Zapisy i kontakt przez stronę internetową NIEKANAPOWI.PLi przez fejsbuka.
  13. Na kościół została złożona ofiara bezimienna 150 zł. oraz ofiara pani Katarzyny Kwietniewskiej 500 zł. Serdeczne Bóg Zapłać!
Dodano: 23 Kwiecień 2018