7 Niedziela Wielkanocna

1)    Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
2)    Dzisiaj  o godz. 9.30 różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
3)    Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie uczniów klas VII  - kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
4)    Dzisiejsza taca przeznaczona jest według dyrektyw ks. Bpa Ordynariusza na jubileusz diecezji.
5)    Poświęcenia pól w naszej parafii o godz. 14.00:
Dzisiaj 13 maja - Żabieniec
20 maja - Puznów, Jagodne, Leszczyny
6)    Msza Święta polowa z okazji Święta 1. Pułku Strzelców Konnych, zostanie odprawiona dzisiaj o godzinie 13.30 na terenie OSP Leszczyny w Garwolinie przy ul. Sławińskiej.
7)    Dzisiaj o godzinie 12.00 przybędzie do naszej parafii figura Matki Bożej Fatimskiej poświęcona w Fatimie. Figura w tym roku będzie zawieziona do Tobolska na Syberii i tam zostanie. O godzinie 14.15 rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie. W procesji wokół kościoła będziemy modlić się na różańcu wypraszając przez wstawiennictwo MB łaski potrzebne rodzinom naszej parafii. O 15.00 pożegnamy figurę, która w asyście motocyklistów będzie odwieziona do Świdnika. Zapraszamy na modlitwę i trwanie przed figurą Matki Bożej Fatimskiej.
8)    W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła.
9)    Spotkania przed I Komunią dla dzieci: poniedziałek, środa i piątek w naszym kościele o godzinie 16.00.
10)    W środę (16 maja) święto patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Niech ten święty patron będzie orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie i we wspólnocie narodów.
11)    Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich na godzinę 21.00 Będziemy modlić się pieśnią, Słowem Bożym, adoracją i modlitwą uwielbienia. Nowennę prowadzi Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie. Dzisiaj wyjątkowo zapraszamy na godzinę 20.00.
12)    Niekanapowi wraz z KSM- em zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 na „Fishmob” – cała Polska tańczy dla Jana Pawła II. Taniec odbędzie się przed naszym kościołem.
13)    W przyszłą niedzielę będziemy gościć księdza z Bratska na Syberii z diecezji Irkuckiej. Będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiary przed kościołem.
14)    Wspólnota Krwi Chrystusa organizuje wyjazd do sanktuarium Krwi Chrystusa 20 maja bieżącego roku na coroczny odpust. Chętnych gorąco zapraszamy. Więcej informacji pod numerem telefonu. Informacja w gablotce.
15)    Na kościół zostały złożone ofiary:  KRK z Leszczyn zel. Jadwiga Mucha 200zł.  Serdeczne Bóg Zapłać!
16)    W minionym tygodniu odszedł do wieczności: Sylwester Nierychły i Krystyna Sekuła, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Dodano: 13 Maj 2018