11 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godzinie 19.00 odpust ku czci św. Antoniego w kaplicy na cmentarzu. Zapraszamy!
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej dzisiaj o godzinie 16.00.
  3. W najbliższy piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców na Eucharystię, aby podziękować Bogu za łaski otrzymane w minionym roku. Msza św. o godz. 8.00 z udziałem uczniów ZS nr 1, a o godz. 9.00 Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu na każdej Mszy św. (w Głoskowie Msza św. w czwartek o godz. 12.00).
  4. piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie lektorów świeckich.
  5. 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
  6. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będą rozprowadzane cegiełki na budowę domu rekolekcyjnego w Pratulinie oraz na ten cel będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek przed kościołem.
  7. Zbliża się Diecezjalny Dzień Chorych obchodzony 2 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w takiej pielgrzymce i pojechać do Kodnia w grupie zorganizowanej -autokarem – prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  8. Na figurę św. Anny została złożona ofiara 200 zł. od pana Michała Garwolińskiego. Bóg zapłać.
Dodano: 17 Czerwiec 2018