13 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym przypada I niedziela miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu
 i procesja po Mszy św. o godz. 10.00.
2.  Ks. Proboszcz zaprasza dzisiaj po Mszy św. o godzinie 10.00 wszystkich sołtysów
 na spotkanie w sprawie organizacji Jubileuszu 600-lecia parafii.

3. Przed Kościołem możemy nabyć cegiełki na budowę domu rekolekcyjnego
 w Pratulinie i w ten sposób wspomóc nasze diecezjalne dzieło.

4. Jutro (2 lipca) obchodzony będzie w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Diecezjalny Dzień Chorych. Wyjazd pielgrzymów autokarem z naszej parafii o godz. 7.00 z parkingu przed K-łem.

5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza potrzebujących do skorzystania z modlitewnego S.O.S. przez składanie intencji do skrzynki umieszczonej z tyłu gabloty Wspólnoty (przy parkanie Kła). Przyniesione intencje będziemy powierzać mocy Krwi Chrystusa przez cały miesiąc lipiec po Mszy św. o godz. 8.00 oraz w każdy I-y czwartek miesiąca. Zapraszamy.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 a w pierwszy piątek miesiąca na dodatkową Mszę św.
o godzinie 15.00.

7. W następną niedzielę o godz. 9.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych
w wypominkach rocznych
a po różańcu Msza św. w ich intencji.

8. W piątek 6 lipca w godz. 13.00/14.00 będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymkę rowerową z Siedlec do Rzymu, której przewodnikiem jest ks. Bogumił Lempkowski, nasz Ziomek.

9. Apostolstwo Chorych zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę  dn. 06 lipca na Janą Górę. Szczegóły na plakatach.

10. Na figurę św. Anny złożono ofiary: p. Krzysztof i Anna - 500 zł; p. Ewa -150 zł;
bezimienne - 50zł; 10 x 100zł; 4 x 200; 300 zł; 400 zł. oraz został ofiarowany obrus na ołtarz z haftem Matki Bożej przez Mamę Ks. Jacka Muchy jako wdzięczność za 25 lat jego Kapłaństwa. Bóg zapłać

11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Włodzimierz Szarek i Marian Poszytek .
 Wieczny odpoczynek

Dodano: 03 Lipiec 2018