15 Niedziela Zwykła

1.Dziś można będzie złożyć ofiarę do puszki przed kościołem na kwiaty do wystroju naszego kościoła na jubileusz 600 lecia parafii.
2.We wtorek zapraszamy na Mszę św. w rocznice śmierci Ks. Juszczyka - wieloletniego proboszcza naszej parafii.
3.W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.
4.Za tydzień w niedzielę odbędą się spotkania pielgrzymkowe. O godzinie 16.00 na spotkanie w Sali zapraszamy grupę muzyczną; na godzinę 17.00 porządkowi. Po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na spotkanie informacyjne. W tym dniu będziemy mogli wesprzeć nasza grupę pielgrzymkową ofiarą złożoną do puszek przed kościołem.
5.Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Karty uczestnictwa duchowego będą na bocznych ołtarzach.
6.Zwracamy się z prośbą do aptek i wszystkich chętnych o wsparcie dla pielgrzymki przez ofiarowanie podstawowych środków opatrunkowych.
7.Na figurę św. Anny złożono ofiary: bezimienna 200 i 5x 100 oraz KRK zel. Małgorzaty Smułka 200 zł. KRK zel. Walentyny Winek 200zł.  Bóg zapłać.
8.W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Andrzej Zieliński, Waleria Górska. Wieczny odpoczynek…..

Dodano: 16 Lipiec 2018