19 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 9.30 różaniec wypominkowy, a o 10.00 msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  2. W poniedziałek różaniec i procesja fatimska o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy - wyjazd we wtorek o godz. 7.00. z parkingu przed kościołem.
  4. W środę (15 sierpnia) - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym Kościele o godz. 6.30; 8.00; 10.00; 12.00 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. W tajemnicę dnia wpisuje się święto Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego. Uroczysta Msza św. patriotyczna o godz. 10.00.
  5. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  6. W następną niedzielę o godz. 10.00 uroczyście wprowadzimy do naszej świątyni pielgrzymów, którzy brali udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
  7. W sobotę 25 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Zapraszamy siostry i braci z Kółek Różańcowych naszej parafii na wspólny wyjazd. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie podajemy PESEL.
  8. W niedzielę - 26 sierpnia - o godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się parafialne dożynki. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  9. W podziękowaniu za 600 lat naszej parafii siostry z KR zel. Stanisławy Muchy ofiarowały obrusy na ołtarze boczne. Serdeczne Bóg zapłać!
  10. Wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystych obchodów 600 lecia naszej parafii składamy serdeczne podziękowania:

-Władzom Państwowym i Miejskim

-Policji

-Państwowej Straży Pożarnej i OSP

-Pocztom Sztandarowym

- Nadleśnictwu Garwolin

-Wspólnotom, Ruchom i Stowarzyszeniom oraz Kółkom Różańcowym

- Państwu dekorującym nasz kościół

-Dyrekcji KLO

-Dyrekcji SP nr 1

-Dyrekcji SP nr 5

-Dyrekcji I LO i. J. Piłsudskiego

-Służbom Miejskim

Za kulinaria i pomoc dziękujemy wioskom na ręce sołtysów:

Lucin – Natalia p. Jadwidze Łubian;

Żabieniec p. Małgorzacie  Zawadce

Stary Puznów p. Krystynie Rękawek

Nowy Puznów p. Damianowi Miętusowi

Jagodne panu Grzegorzowi Kot

Dudka panu Krzysztofowi Kowalskiemu

Łętów pani Krystynie Mikulskiej

Głosków pani Halinie Barcikowskiej

Czyszkówek panu Andrzejowi Kuber

1. Na figurę św. Anny zostały złożone ofiary: bezimienna 100 i 200 o raz ofiara na kościół od KŻR 300. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszłado wieczności: Kazimiera Janiec. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 12 Sierpień 2018