20 Niedziela Zwykła

1. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Jubileuszu 600 lecia parafii przez modlitwę, wsparcie logistyczne, poświęcony czas, wsparcie materialnei organizację składamy serdeczne podziękowanie. Za przygotowanie posiłków, domowych ciast i obsługę dziękujemy Wspólnotom, Ruchom i Stowarzyszeniom oraz Kółkom Różańcowym. Na ręce sołtysów jeszcze raz dziękujemy wioskom:

Niecieplin - panu Arturowi Ziomek

Kolonia Unin pani Agnieszka Ołtuszyk i pani Ewa Walenta

Lucin – Natalia - p. Jadwidze Łubian;

Żabieniec - p. Małgorzacie  Zawadce

Stary Puznów - p. Krystynie Rękawek

Nowy Puznów - p. Damianowi Miętusowi

Jagodne - panu Grzegorzowi Kot

Dudka - panu Krzysztofowi Kowalskiemu

Łętów - pani Krystynie Mikulskiej

Głosków - pani Halinie Barcikowskiej

Czyszkówek - panu Andrzejowi Kuber

1. Dzisiaj o godz. 10.00 uroczyście wprowadzimy do naszej świątyni pielgrzymów, którzy brali udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Ks. Krzysztof wraz z pielgrzymami bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wspierali materialnie i finansowo grupę 7A.
  2. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  3. W sobotę 25 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Zapraszamy siostry i braci z Kółek Różańcowych naszej parafii na wspólny wyjazd. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie podajemy PESEL. Wyjazd o godz. 7.30.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Tego dnia świętujemy odpust w kaplicy w Głoskowie o godz. 9.15.
  5. W niedzielę - 26 sierpnia - o godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się parafialne dożynki. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  6. Na figurę św. Anny i kościół zostały złożone ofiary: Teresa Błażejczyk 50; bezimienna 2x 100 zł.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszlido wieczności: Henryka Górska, Kazimierz Chrzanowski, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 19 Sierpień 2018
Gimnazjum NR 6 - 20 Niedziela Zwykła