24 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godzinie 10.00 modlimy się w intencji krwiodawców.Po Mszy św. przed kościołem będzie zawieszona upamiętniająca tablica .
  2. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 dzieci klas III, które pragną przystąpić do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców na spotkanie organizacyjne.
  3. W poniedziałek rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskęw 1939 roku, pamiętajmy w modlitwie o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  4. Od najbliższego poniedziałku w zakrystii będziemy przyjmować intencje na pierwsze półrocze 2019r.
  5. Dzieci, które chciałyby śpiewać, zapraszamy do scholii dziecięcej, która śpiewa podczas Mszy św. o godzinie 12.00. próby odbywają się w soboty o godzinie 9.30 i w niedziele o godzinie 10.30.
  6. Nasze wspólnoty młodzieżowe zapraszają chętnych do wstąpienia w ich szeregi. Piątek po mszy św. wieczorowej spotyka się KSM a w sobotę o godzinie 17.00 „Niekanapowi”.
  7. „Niekanapowi” organizują wyjazd do Warszawy na ogólnopolskie spotkanie „Stadion Młodych”. Zachęcamy do wzięcia udziału osoby młode i młode duchem.
  8. 19 września w środę odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka sprzętu do godziny 11.30.
  9. 20 września w czwartek po Mszy św. o godzinie 17.30 spotkanie Koła Czcicieli św. Ojca Pio.
  10. W najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców i Pracodawców a także osoby aktywne i przedsiębiorcze prowadzące własną działalność gospodarczą na Mszę św. o godzinie 18.00 w parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w Sali Babie Lato w Woli Rębkowskiej. Spotkanie poprowadzi ks. Mariusz Zaniewicz. Wstęp wolny.
  11. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców wszystkich kandydatów do bierzmowania, oraz kandydatów na Mszę św. o godzinie 8.00 i na spotkanie po Mszy św.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  13. W przyszłą niedzielę będziemy gościć siostry pallotynki z Ukrainy. Podzielą się z nami świadectwem pracy i zbira ofiary do puszek przed kościołem.
  14. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Mirosława Teresa Górka, Marianna Rękawek, Zygmunt Mętrak, Irena Winek.
Dodano: 17 Wrzesień 2018