25 Niedziela Zwykła

1. Gościmy dzisiaj siostry pallotynki z Ukrainy. Dziękujemy za świadectwo życia i pracy. Po Mszy św. siostry zbiorą ofiary do puszek przed kościołem.
  2. Nasze wspólnoty młodzieżowe zapraszają chętnych do wstąpienia w ich szeregi. Piątek po Mszy św. wieczorowej spotyka się KSM a w sobotę o godzinie 17.00 „Niekanapowi”.
  3. Od poniedziałku zapraszamy wspólnoty, Stowarzyszenia oraz dzieci i młodzież do zapisywania się do prowadzenia różańca w miesiącu październiku.
  4. „Niekanapowi” organizują wyjazd do Warszawy na ogólnopolskie spotkanie „Stadion Młodych”. Zachęcamy do wzięcia udziału osoby młode i młode duchem.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 8.00 spotkanie rodziców wszystkich kandydatów do bierzmowania, oraz kandydatów.
  6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  7. 28 września w piątek po raz kolejny odmawiana będzie na ulicach miast Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w najbliższy piątek na Skwer Solidarności w centrum Garwolina o godz. 15.00.
  8. W czwartek 27 września będziemy obchodzić 79 rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Wieczorem o godz. 17.30 Msza św. w int. Ojczyzny. Po Mszy św. program artystyczny p. Stanisłąwa Górki naszego ziomka.
  9. ks. Andrzej Danieluk zaprasza do scholii młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania w przyszłym roku oraz młodzież, która miała bierzmowanie w tym roku. Przesłuchanie kandydatów odbędzie się w piątek 28 wrześniao godzinie 18.30 w sali parafialnej.
  10. Spotkanie ojców kandydatów do bierzmowania, którzy zgłosili się do służenia do Mszy św. i tych, którzy chcieliby włączyć się w służbę przy ołtarzu, zapraszamy na próbę w czwartek na godzinę 18.15. spotkanie w kościele.
  11. W piątek po mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów Świeckich.
  12. W sobotę o godzinie 9.00 spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów.
  13. W przyszłą niedzielę Katolickie Radio Podlasie i Wójt Gminy Górzno zapraszają na Festyn Rodzinny do Miętnego z okazji zakończenia Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Wschodniego Mazowsza. Rozpoczęcie o godzinie 12.00.
  14. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Wiktoria Coś, Władysław Rękawek, Petronela Grobelna, Henryka Rosa, Magdalena Mazurkiewicz.
Dodano: 23 Wrzesień 2018