27 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą października. Po Mszy o godz. 10.00 modlitwa różańcowa z procesją do bocznych ołtarzy (w tym dniu nie będzie różańca wieczorem)
  2. 10 października we wtorek modlimy się w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej. Msza św. o godzinie 17.30.
  3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.
  4. Uczniowie KLO przeprowadzą na ulicach naszego miasta kwestę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzieło pomaga młodzieży zdolnej z ubogich rodzin. Kwesta będzie przeprowadzona w środę, czwartek, piątek i sobotę.
  5. 12 października w piątek o godz. 19. w Sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, odbędzie się Koncert Jana Pietrzaka i kapeli spod Egidy „Nieodległość 100+". Do wspólnego radosnego świętowania 100-lecia niepodległości Polski oraz wspólnego śpiewania legendarnych piosenek zaprasza Iwona Kurowska oraz Klub „Gazety Polskiej" w Garwolinie. Wstęp wolny.
  6. Najbliższa sobota jest 13. dniem miesiąca, ostatni w tym roku dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godzinie 8.00.
  7. W najbliższą niedzielę 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie naszych nauczycielach i wychowawcach.
  8. Z okazji XVIII Dnia Papieskiego Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza wszystkich do udziału w koncercie poświęconym św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Garwolin.  Orkiestra wykona pieśni patriotyczne, religijne, dedykowane papieżowi i lubiane przez świętego Jana Pawła II. Koncert odbędzie się 14 października w kolegiacie Przemieniania Pańskiego w Garwolinie o godzinie 17:00. W tym dniu różaniec będzie po Mszy św. o godzinie 10.00.
  9. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego po wszystkich Mszach Świętych harcerki z formacji Skauci Europy będą sprzedawać tradycyjne kremówki. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na działalność harcerek.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Wiesława Mućkę Dyrektora Szkół Katolickich w Białej Podlaskiej. Wygłosi on Słowo Boże i zbierze ofiary do puszki przed kościołem na kontynuację budowy przedszkola katolickiego.
  11. Komenda powiatowa Policji przypomina o obowiązku zakładania kamizelek odblaskowych.
  12. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: + Sławomir Lambrych, Mariusz Rosłaniec i Adam Rękawek.
Dodano: 07 Październik 2018
Gimnazjum NR 6 - 27 Niedziela Zwykła