28 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w naszej kolegiacie o godzinie 17.00 odbędzie się koncert orkiestry dętej OSP z Garwolina. Na koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego zaprasza Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz nasza parafia. Orkiestra wykona pieśni patriotyczne, religijne, dedykowane papieżowi i lubiane przez świętego Jana Pawła II. Dzisiaj z racji koncertu różaniec będzie/ był po Mszy św. o godzinie 10.00.
 2. Gościmy dziś ks. Wiesława Mućkę Dyrektora Szkół Katolickich w Białej Podlaskiej. Wygłosi on Słowo Boże i zbierze ofiary do puszki przed kościołem na kontynuację budowy przedszkola katolickiego.
 3. Z okazji Dnia Papieskiego po wszystkich Mszach Świętych harcerki z formacji Skauci Europy będą sprzedawać tradycyjne kremówki. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na działalność harcerek.
 4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.
 5. Dzisiaj obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie naszych nauczycielach i wychowawcach.
 6. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu modlimy się za służbę zdrowia.
 7. W czwartek zapraszamy mężczyzn – ojców kandydatów do bierzmowania na próbę liturgiczną na godzinę 18.30. Próba odbędzie się w kościele.
 8. W sobotę na Mszy św. o godzinie 8.00 modlimy się w intencji grupy modlitewnej św. ojca Pio.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godzinie 8.00. po Mszy św. spotkanie w kościele.
 10. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na misje.
 11. W sobotę 27 października o godzinie 10.00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się sympozjum o wychowaniu.
 12. Ks. Piotr Mazurek serdecznie zaprasza do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 15-22 lipca 2019 r. Pielgrzymkę organizuje Dzieło Biblijne Diecezji Siedleckiej wraz z diecezjalnym biurem Arka z Siedlec. Wszystkie informacje o programie i kosztach znajdziemy na folderkach w zakrystii oraz na naszej stronie parafialnej. Można również zapoznać się z ofertą na stronie: arkapielgrzymki.pl
 13. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: + Grażyna Radziejewska i Anna Bronisława Kałaska. Wieczny odpoczynek…
<<< Powrót
Dodano: 14 Październik 2018
Gimnazjum NR 6 - 28 Niedziela Zwykła
Odwiedzin: 113455