29 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dziś niedzielę misyjną. W modlitwie różańcowej polecamy Panu Bogu misjonarzy świeckich i duchownych oraz wspieramy to dzieło zbiórką na tacę.
  2. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.
  3. W sobotę 27 października o godzinie 10.00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się sympozjum o wychowaniu.
  4. . Piotr Mazurek serdecznie zaprasza do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 15-22 lipca 2019 r. Wszystkie informacje o programie i kosztach znajdziemy na folderkach w zakrystii oraz na stronie: arkapielgrzymki.pl
  5. W sobotę o godzinie 9.00 w zakrystii zbiórka dla kandydatów i ministrantów do klasy 6 włącznie; pozostali gromadzą się przy głównej bramie cmentarza o godzinie 9.30.
  6. W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie patronów diecezji św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  7. W przyszłą niedzielę przedstawiciele parafii Św. Jana Pawła II w Sulbinach będą zbierać ofiary przed naszą kolegiatą na budowę kościoła.
  8.  Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych.
  9. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze i misyjne z obrazami NMP.
  10. W bieżącym numerze Echa Katolickiego przeczytamy: czy można kłócić się z Panem Bogiem?; Sejm RP uchwalił ustawę ustanawiającą Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych; jak obecność Maryi scala rodziny.
  11. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: Jan Winek. Wieczny odpoczynek….
Dodano: 22 Październik 2018
Gimnazjum NR 6 - 29 Niedziela Zwykła