33 Niedziela Zwykła

• W czwartek o godzinie 12.00 podczas Mszy św. modlimy się w intencjach przyniesionych przez uczestników.
  • W czwartek 22 listopada ona godzinę 16.00 zapraszamy wszystkich nauczycieli na dzień skupienia pod hasłem „Dylematy współczesnego wychowania” . spotkanie odbędzie się w auli KLO i poprowadzi je ks. dr Jacek Szostakiewicz – Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli. Serdecznie zaprawszamy.
  • W piątek o godzinie 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za tegorocznych kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  • Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych polecanych w wypominkach:

Poniedziałek godz. 17.00: Kolonia Unin

Wtorek godz. 17.00: ul. Kościuszki, Wolna, Szkolna, Kuśnierska.

Środa godz. 17.00: ul. 3-go Maja, kol. Henryków, Dłużniewskiego, Andrzejkowicza,

Czwartek godz. 17.00: ul. Wyszyńskiego, Młyńska, Sienkiewicza,      Przechodnia, Krzywa.

Piątek godz. 17.00: Polska, Jana Pawła II.

Sobota godz. 8.30 ul. Nadwodna, Krótka, Zgody.

Niedziela godz. 17.30: ul. Budzeń, Jutrzenki, Lazurowa.

• Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 16.30 będziemy się modlić za zmarłych pielgrzymów grupy 7A. po Mszy św. spotkanie w auli KLO.
  • Dzisiaj PCK organizuje oddawanie krwi na placu przed kolegiatą od godziny 9.00 do 13.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Dzisiaj o godzinie 19.00 Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz nasza parafia zapraszają na koncert w naszej kolegiacie z okazji wspomnienia św. Cecylii. Zaśpiewają: schola dziecięca z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola dorosłych "Młodzi Duchem" z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, schola dorosłych – wychowanków ks. Józefa Szajdy, chór parafii Matki Boskiej Kodeńskiej w Pilawie, chór parafialny z parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie i parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach oraz Chór Miasta Garwolina. Zapraszamy!
  • Do 25 listopada KSM przeprowadza zbiórkę żywności i środków czystości w ramach akcji „Polak z sercem”. Ofiarowane dary można zostawić w zakrystii lub w wyznaczonym miejscu w kościele. Dary zostaną przekazane rodzinom w obwodzie grodzieńskim i lwowskim.
  • W naszej parafii trwa dziewięciodniowa Nowenna przygotowująca nas do odnowienia Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Zapraszamy do codziennego udziału. W trakcie nowenny w nocy z soboty na niedzielę całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu. ZapraszamyRodziny wraz z dziećmi, młodzież, wspólnoty oraz służby mundurowe.
  • W zakrystii można zgłaszać przekazanie świerków do dekoracji kościoła na Boże Narodzenie.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii kleryka z WSD w Siedlcach. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na WSD naszej diecezji.
  • Przypominamy nauczanie Kościoła katolickiego o przyjmowaniu Komunii świętej: w sytuacjach nadzwyczajnych można przyjąć Komunię świętą 2 razy, jeśli uczestniczymy w całej Mszy św.
  • Podobnie jak w latach poprzednich w Narodzenie Pańskie (25.12.) o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość dziękczynną Małżonków Jubilatów obchodzących  w tym roku złote bądź srebrne gody. Tych, którzy chcą uczestniczyć we Mszy św. dziękczynnej prosimy o zgłoszenia w  zakrystii do 18 grudnia.
  • W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze i misyjne z obrazami NMP.
  • W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Barbara Wasilewska, Stanisława Gudro- Puischel, Irena Białecka. W piątek we Francji zmarł ks. Jan Frelich. Wieczny odpoczynek…
Dodano: 19 Listopada 2018