34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla

1.    Gościmy dziś w naszej parafii ks. Jacka Świątka, profesora  Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD naszej diecezji.
2.    Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Za tydzień rozpoczynamy Adwent.
3.    W tym tygodniu Pan organista uda się z opłatkami do rodzin:
poniedziałek- ul. Budzeń, Jagodzińska /niska zabudowa/, Zagrodowa, Andrzejkowicza, oś. za cmentarzem wojennym, Zacisze
środa- ul. Targowa/ tylko ulica/
czwartek- oś. Przy ulicy Targowej
piątek- ul. Staszica, Parysowska, księżnej Anny
sobota- ul. Nadwodna
4)    W czwartek o godzinie 12.00 podczas Mszy św. modlimy się w intencjach przyniesionych przez uczestników.
5)    W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie lektorów.
6)    Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych polecanych w wypominkach:
Poniedziałek godz. 17.00: Os. Targowa (ul. Targowa, Bema, Sikorskiego,           Skilskiego, Hufca Orłów, Hubala, Kleeberga, Puchalskiego).
Wtorek godz. 17.00: ul. Wiejska, Narutowicza.
Środa godz. 17.00: ul. Stawki, Mokra, Modrzewskiego.
Czwartek godz. 17.00: Al. Legionów, ul. Polna, Dobra, Gracjanów.
Piątek godz. 17.00: Os. Kamieni (ul. Bursztynowa, Granitowa, Diamentowa, Rubinowa, Marmurowa), Zacisze
7)    W piątek będzie obchodził imieniny ks. Andrzej Danieluk nasz wikariusz. Z tej okazji życzymy mu Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w kapłańskim posługiwaniu.
8)    Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godzinie 8.00.
9)    W najbliższa sobotę  w Kościele o godz. 10.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św., a w niedzielę na Mszy św. o godz.12.00 poświęcone zostaną dzieciom medaliki.
10)    1 grudnia WKC zaprasza na dzień skupienia. Rozpoczęcie o godz. 10.00
w salce parafialnej. W programie konferencja Misjonarza z Ożarowa, adoracja i Msza św. Bliższe informacje pod nr telef.. 885613493.
11)    W przyszłą niedzielę KSM będzie rozprowadzał kalendarze adwentowe zbierając fundusze na swoją działalność.
12)    Podobnie jak w latach poprzednich w Narodzenie Pańskie (25.12.) o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość dziękczynną Małżonków Jubilatów obchodzących  w tym roku złote bądź srebrne gody. Tych, którzy chcą uczestniczyć we Mszy św. dziękczynnej prosimy o zgłoszenia w  zakrystii do 18 grudnia.
13)    W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze i misyjne z obrazami NMP.
14)    W tym tygodniu odeszli do wieczności: Kazimierz Podleś, Marian Jarzyna, Irena Białecka i Dariusz Gądek, którego pogrzeb odbędzie się w środę. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 25 Listopada 2018
Gimnazjum NR 6 - 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla