2 Niedziela zwykła

1. Jutro 21 stycznia przypada Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  2. We środę 23 stycznia liturgiczne wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka
    i 12 Towarzyszy. Po Mszach św. o godz. 7.00, 8.00 i 17.30 będzie możliwość ucałowania relikwii naszych Męczenników z Pratulina.
  3. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby każdego dnia wypełniać polecenie Pana Jezusa: abyśmy byli jedno!
  4. W piątek 25 stycznia zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godzinie 19.30.
  5. W piątekpo mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów Świeckich.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
  7. Opłatek Rejonowy Kółek Różańcowych w Gończycach w sobotę 26 stycznia. Zapisy do środy.
  8. Wszystkich chłopców którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w najbliższą niedzielę do zakrystii po Mszy o godz. 10:00.
  9. W przyszłą niedzielę ks. Andrzej Lemieszek, proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, wygłosi u nas Słowo Boże i zbierze ofiary do puszek przed kościołem.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 10.00 w 100 rocznicę odzyskania niepodległości poświęcimy tablicę upamiętniającą kapłanów naszej parafii, którzy czynnie troszczyli się o odzyskanie wolności Polski.
  11. Młodzież naszej parafii zaprasza młodzież na Mszę św.i spotkanie panamskie w piątek na godzinę 18.00.
  12. Urząd Miasta Garwolina informuje, iż mieszkańcy Garwolina mogą wystawiać popiół w workach przed posesją. Worki należy odebrać w siedzibie Urzędu, ulica Staszica 15, pokój nr 35.Popiół wystawiony w innychworkach nie będzie odebrany. Terminy odbioru popiołu: 20.02.2019 r.; 20.03.2019 r.; 17.04.2019 r.

Popiół należy wystawić w dniu odbioru przed godz. 7.00.

1. W tym tygodniu Pan odwołałz naszej wspólnoty parafialnej: śp. Janusza Rękawka, Macieja Muchę, Wandę Gadoś.Wieczny odpoczynek…
Dodano: 20 Styczeń 2019
Gimnazjum NR 6 - 2 Niedziela zwykła