3 Niedziela zwykła

1. Gościmy dziś ks. Łukasza Skolimowskiego, wikariusza parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach. Przez całą niedzielę głosi u nas Słowo Boże i wraz z przedstawicielami parafii zbiera ofiary do puszek przed kościołem. Na miarę naszych możliwości wesprzyjmy budowę kościoła w Sulbinach.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 10.00 w 100 rocznicę odzyskania niepodległości poświęcimy tablicę upamiętniającą kapłanów naszej parafii, którzy czynnie troszczyli się o odzyskanie wolności Polski.
  3. Wszystkich chłopców którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy dzisiaj na spotkanie do zakrystii po Mszy o godz. 10:00.
  4. Papieska intencja na luty: Aby z wielkodusznością były otaczane opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  6. Święto Ofiarowania Pańskiego wypada w sobotę i jest Dniem Życia Konsekrowanego, dlatego modlić się będziemy za wszystkich, którzy życie swoje całkowicie poświęcili na służbę Bogu i ludziom w niezliczonych zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Prosić też będziemy o liczne i dobre powołania do zgromadzeń zakonnych - również z naszej parafii. Taca tego dnia przeznaczona będzie na wsparcie zakonów klauzurowych w diecezji.
  7. Msze św. w tym dniu będą celebrowane o godz. 6.30; 8.00; 10.00 i 18.00. W Głoskowie 9.15. Podczas każdej Mszy poświęcenie gromnic.
  8. 3 lutego w Kodniu odbędzie się X pielgrzymka amazonek. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  9. W tym tygodniu Pan odwołałz naszej wspólnoty parafialnej: śp. Edwarda Osińskiego i Stanisława Iwanka. Wieczny odpoczynek…
Dodano: 27 Styczeń 2019
Gimnazjum NR 6 - 3 Niedziela zwykła