4 Niedziela zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. We wtorek przypada 14 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza - ks. Bpa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
  3. W przyszłą niedzielę z racji 10 dnia miesiąca podczas Mszy św. o godz. 10.00 w szczególny sposób modlimy się w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 9.30 różaniec a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Marcina Dragana z Syberii. Będzie u nas głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem.
  6. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej zaprasza wszystkich Przedsiębiorców i Managerów a także osoby aktywne i przedsiębiorcze w każdy trzeci czwartek miesiąca na Mszę św. o godzinie 18.00 do parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie. Po Mszy św. spotkanie w Sali „Babie lato” w Woli Rębkowskiej.
  7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: Zenona Osińskiego i Franciszka Piesio. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 03 Luty 2019
Gimnazjum NR 6 - 4 Niedziela zwykła