5 Niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 9.30 różaniec a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Z racji 10 dnia miesiąca podczas Mszy św. o godz. 10.00 w szczególny sposób modlimy się w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej.
  3. W poniedziałek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą otoczmy wszystkie osoby cierpiące, chore i wszystkich, którzy niosą samarytańską pomoc potrzebującym opieki. Msza św. z udziałem chorych i namaszczeniem o godz. 10.00. Prosimy osobom starszym i chorym pomóc w dotarciu do świątyni.
  4. Od poniedziałku, w zakrystii będziemy przyjmować intencje na drugie półrocze br.
  5. W środę przypada 3r. śmierci ks. Adolfa Maciąga, który posługiwał w naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 8.00
  6. W przyszłą niedzielę wspólnota neokatechumenalna będzie zapraszać na katechezy.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 6.30 msza św. w intencji Margaretek (osób, które podjęły codzienną modlitwę za kapłanów).
  8. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  9. Za tydzień w naszym kościele odbędzie się rejonowe spotkanie dla młodzieży na które zapraszamy wszystkich młodych a szczególnie kandydatów do bierzmowania. Rozpoczynamy mszą św. o godz. 18:00.
Dodano: 12 Luty 2019
Gimnazjum NR 6 - 5 Niedziela zwykła