6 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj wspólnota neokatechumenalnazaprasza na katechezy.
  2. Dzisiaj po mszy o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. Dzisiaj o godzinie 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. Dzisiaj wieczorem w naszym kościele odbędzie się rejonowe spotkanie dla młodzieży, na które zapraszamy wszystkich młodych a szczególnie kandydatów do bierzmowania. Rozpoczynamy mszą św. o godz. 18:00.
  5. We wtorek w parafia MB Częstochowskiej w Garwolinie odbędzie się spotkanie mężczyzn pt. „Męska wspólna sprawa czyli wiara”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek 22 lutego o godzinie 19.30 adoracja dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.
  7. W sobotę, (23.02.) na godz. 16.00 zapraszamy do auli KLO dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii na comiesięczne spotkanie .
  8. W przyszła niedziele będziemy gościć ks. z parafii grekokatolickiej z Kostomłot. Ksiądz będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem po mszy świętej.
  9. KSM naszej parafii zaprasza chętnych kandydatów w piątek na Mszę św wieczorową i spotkanie w auli KLO. Członkowie KSM przygotowują loterię fantową dla dzieci. Jeśli ktoś może ofiarować jakieś przedmioty na ten cel, można je przynieść za tydzień do zakrystii.
  10. 24 lutego 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na mszę św. oraz uroczyste odsłonięcie na Kolegiacie tablicy pamiątkowej, poświęconej tym, którzy wychowywali i uczyli dzieci i młodzież w Garwolinie w trudnym okresie okupacji - w tym harcerzy Roju "Orłów" Szarych Szeregów. W ten uroczysty sposób chcemy upamiętnić wyjątkowe Osoby, które pełniły w tym czasie funkcje hufcowych: phm. Marian JAWORSKI 1932-1942 hm. Maria ŚWITALSKA 1937-1938 Wanda BEKIERSKA 1938-1939 hm. Czesław CHYTROWSKI 1942-1945
  11. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych, którzy mają zamiar zawrzeć sakramentalne małżeństwo. Katechezy trwają od godziny 9.00 do 12.00 w auli KLO.
  12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: Jadwigę Makulec, Stefana Kowalskiego, Stanisława Andrzeja Piesio, Lucynę Woźniak i Krzysztofa Głaszczkę pochodzącego z Rębkowa a mieszkającego w Kanadzie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 17 Luty 2019
Gimnazjum NR 6 - 6 Niedziela zwykła