Czuwanie przy rekwiach św. Stanisława Kostki

W niedzielę 17 lutego odbyło się w naszej parafii spotkanie rejonowe młodzieży. Spotkanie modlitewne rozpoczęliśmy Mszą św. ku czci patrona młodzieży św. Stanisława Kostki, koncelebrowaną przez kapłanów z dekanatu i rejonu. Po Liturgii rozpoczęło się świadectwo Michała - uczestnika ŚDM w Panamie. Jezus w Panamie i w Garwolinie jest ten sam. Przed Nim jako Królem Pokoju i Jedności odbyła się adoracja prowadzona przez młodzież KLO.  Mogliśmy włączać się w śpiew uwielbienia, posłuchać życiorysu patrona i pomodlić się w ciszy Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem wszyscy uczestnicy mieli okazję ucałowania relikwii św. Stanisława. Dziękujemy młodzieży na ręce prefekta ks. Artura i ks. Krzysztofa za przygotowanie i poprowadzenie spotkania.

zdjęcia z Mszy św. i czuwania

Dodano: 18 Luty 2019
Gimnazjum NR 6 - Czuwanie przy rekwiach św. Stanisława Kostki