1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Gościmy dziśw naszej parafii Misjonarza Krwi Chrystusa z Ożarowa. Po każdej Mszy św. zapraszamy zainteresowanych wspólnotą i jej działalnością -do salki nad garażami.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne, za udział w których można pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny. DROGA KRZYŻOWA w naszej świątyni odprawiana będzie dla dzieci w środy o godz. 16.00, a dla dorosłych i młodzieży w każdy piątek o godz. 16.30. Dodatkowa Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 20.00 prowadzona przez wychowanków ks. Józefa Szajdy. Droga Krzyżowa śpiewana tradycyjnie w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI z kazaniem pasyjnym odprawiane będzie w każdą niedzielę o godz. 15.30. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. już bez kazania. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne rodziców, dzieci i młodzież a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. W zakrystii jest grafik prowadzących Drogę Krzyżową w piątki. Grupy modlitewne i stowarzyszenia prosimy o wpisanie się.
  3. Od dzisiaj rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Józefa. Nowenna po Mszy św. o godz. 8.00.
  4. Przyszła niedziela jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie „Ad gentes”. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św..
  6. W przyszłą niedzielę 17 marca wszyscy kandydaci do bierzmowania przychodzą na Mszę św. o godzinie 8.00. Obecność obowiązkowa.
  7. W wielkim poście kandydaci do bierzmowania zobowiązani są do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach przynajmniej 3 razy.
  8. 16 marca Kongres Różańcowy w Radzyniu Podlaskim. Zapisy w zakrystii.
  9. Niekanapowi zapraszają na Misterium Męki Pańskiej w Ołtarzewie 6 kwietnia. Koszt 50 zł. Zapisy i bliższe informacje za tydzień po każdej mszy św. w zakrystii.
  10. 16 marca w Miętnem odbędzie się Rejonowe Spotkanie Młodzieży w ramach Wielkopostnego Wieczoru Młodych. Rozpoczęcie o 20:00, zakończymy mszą św. o północy.
  11. W tym tygodniu odeszła do wieczności Zuzanna Sitek, której pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 15:00. Wieczny odpoczynek …
Dodano: 10 Marzec 2019
Gimnazjum NR 6 - 1 Niedziela Wielkiego Postu