2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.
  2. We wtorek Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza mężczyzn, którym patronuje św. Józef. Msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 8.00 i 17.30. O godzinie 10.00 zapraszamy na Mszę św. Rzemieślników i Cechy.
  3. We wtorek w parafii MB Częstochowskiej odbędzie się spotkanie tylko dla mężczyzn pt. „Męska Wspólna Sprawa czyli Wiara” początek o 19.00. Szczegóły na plakacie.
  4. Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców i Pracodawców a także osoby aktywne i przedsiębiorcze, w najbliższy czwartek 21.03.2019r. na Mszę Świętą o godzinie 18:00 do Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Mszę Świętą odprawi ks. Mariusz Zaniewicz. Po Mszy Świętej, odbędzie się 2 godzinne spotkanie formacyjne w Sali Babie Lato w Woli Rębkowskiej, przy ul. Przemysłowej 58.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się Marsz Życia. Wyruszamy spod kolegiaty i idziemy na cmentarz.
  6. 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka nienarodzonego. Kartki z deklaracją znajdziemy na bocznych ołtarzach.
  7. Grupa Niekanapowi zaprasza w przyszłą niedzielę na film do auli KLO po Mszy św. wieczorowej.
  8. Niekanapowi zapraszają na Misterium Męki Pańskiej w Ołtarzewie 6 kwietnia. Koszt 50 zł. Zapisy i bliższe informacje za tydzień po każdej mszy św. w zakrystii.
  9. W przyszła niedzielę spotkanie Akcji Katolickiej bezpośrednio po Gorzkich Żalach.
  10. Dyrekcja i nauczyciele oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Piłsudskiego w Garwolinie zapraszają uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum na dni otwarte w dniu 23 marca 2019r. w godzinach od 9.00 do 11.00 przy ulicy Długiej 35 w Garwolinie.
  11. Dyrektor i nauczyciele Garwolińskiego Ekonomika zapraszają na dzień otwarty uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum w dniu 23 marca o godzinie 10.00 w budynku szkoły przy ulicy Kościuszki 53.
  12. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: Halinę Radzio, Stefanię Kucińską, Jerzego Aniszewskiego, Jana Poreda, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Wieczny odpoczynek …
Dodano: 17 Marzec 2019
Gimnazjum NR 6 - 2 Niedziela Wielkiego Postu