3 Niedziela Wielkiego Postu

1. W poniedziałek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka nienarodzonego podczas Mszy św.,wieczorowej. Kartki z deklaracją znajdziemy na bocznych ołtarzach.
  2. Niekanapowi zapraszają na Misterium Męki Pańskiej w Ołtarzewie 6 kwietnia. Koszt 50 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  3. Dzisiaj spotkanie Akcji Katolickiej bezpośrednio po Gorzkich Żalach.
  4. W najbliższy czwartek o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa Rodziców za tegorocznych kandydatów do Bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Gabriel Mazurek. Szczegółowy program będzie w gazetce, na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablotce.
  6. Centrum medyczno – rehabilitacyjne Relax przy ulicy Nadwodnej przeprowadzi badania kości udowej i kręgosłupa. Badanie w dniu 28 marca od 13.00 do 16.00.
  7. Starosta Mirosław Walicki i wicestarosta Iwona Kurowska zapraszają na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się 31 marca o godzinie 16.30 w hali CSiK ul. Żwirki I Wigury 16 w Garwolinie.
  8. Pni Beata Dziubak od wielu lat zmaga się z chorobą nowotworową. Po każdej Mszy św. rozprowadza pamiątki Wielkanocne, zbierając pieniądze na leczenie.
  9. Fundacja Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych „Bożydar” Maksymiliana Kolbego zbiera przed kościołem datki na leczenie ciężko poparzonej Zuzi.
  10. Pan Waldemar Sabak wójt gminy Górzno należącej do naszego powiatu, został wytypowany do dziesiątki najlepszych wójtów w Polsce. Można na niego głosować wysyłając sms o treści 8 na nr 7150. Głosowanie potrwa do północy 25 marca 2019r.
  11. Na kwiaty do grobu Pańskiego zostały złożone ofiary: KRK z Czyszkówka zel. Bożena Winiarek 130, KRM z Garwolina ze. Rękawek Adam 200, KRK z Garwolina zel. Anna Jasek 150, KRM z Puznowa zel. Józef Rękawek 160, KRM z Niecieplina zel. Józef Domarecki 150. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Na kościół została złożona ofiara bezimienna 1.000 zł. Bóg zapłać.
  13. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: +Ewę Powierża, Jerzego Witaka, Stanisława Powała. Wieczny odpoczynek …
Dodano: 24 Marzec 2019
Gimnazjum NR 6 - 3 Niedziela Wielkiego Postu