4 Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W ćwiczeniach duchowych przewodniczy ks. Gabriel Mazurek. Polecajmy Panu Bogu ks. rekolekcjonistę i cała naszą wspólnotę parafialną. Prośmy o światło Ducha Świętego i odnowienie oraz umocnienie wiary.
  2. W środę nasz Ksiądz Proboszcz Ryszard obchodzi imieniny. Z tej okazji życzymy Czcigodnemu Solenizantowi dużo zdrowia, wszelkich łask Bożych, pogody ducha, radości, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w życiu kapłańskim i osobistym.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W czwartek udamy się z wizytą duszpasterską do chorych. Zapisy w zakrystii.
  5. W sobotę przypada 6 rocznica święceń ks. bpa Piotra Sawczuka. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  6. Centrum Sportu i Kultury serdecznie zaprasza na koncert charytatywny dla Karoliny Kondej w wykonaniu Tadeusza Talarka i Moniki Kalbarczyk pt. "BOGU I MARYI NA CHWAŁĘ, LUDZIOM KU POKRZEPIENIU SERC", który odbędzie się 7 kwietnia (w niedzielę) o godz. 19:00 w sali widowiskowej CSiK w Garwolinie. Podczas koncertu będzie można wesprzeć Karolinę Kondej dobrowolną kwotą zbieraną przez wolontariuszy. Będzie też można zakupić płyty wykonawców a dochód ze sprzedaży zasili konto Karoliny Kondej.
  7. Katolickie Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów klas 8 Szkół podstawowych i oraz uczniów klas trzecich gimnazjum na Dzień Otwarty, który odbędzie się 6 kwietnia 2019r (sobota) o godzinie 10.00. będzie prezentowana oferta edukacyjna szkoły i zasady rekrutacji na rok szkolny 2019.20. Serdecznie zapraszamy również rodziców kandydatów.
  8. Dyrekcja Zespołu szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie wraz z młodzieżą i pracownikami zaprasza uczniów gimnazjów o ósmych klas szkoły podstawowej na Dzień Otwarty w dniu 6 kwietnia 2019r (Sobota)od godziny 10.30.
  9. LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie zaprasza na Dzień Otwarty w najbliższą sobotę w godzinach od 9.00 do 12.
  10. W piątek, 05 kwietnia na godz. 17.00zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się po I-ej Komunii św. po odbiór zamówionych strojów komunijnych do salki parafialnej.
  11. Zelatorki i inne osoby, które chciały by nabyć „Przewodnik zelatora”, prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  12. Na kwiaty do grobu Pańskiego zostały złożone ofiary: KRK z ul. Polskiej zel. Jolanta Rosłaniec 100; KRK z ul. Sobieskiego zel. Teresa Ożarek 170; KRK z ul. Źródlanej 150; KRM z Zawad zel. Stanisław Piłka 120; KRK z Zawad zel. Maria Witak 200; KRK z Budzenia zel. Janina Pawliszewska 150; bezimienna 20; KRM z Lucina- Natalii zel. Andrzej Walicki 100; OSP Zawady 200; KRK z Dudki zel. Genowefa Kalicka 90; KRK z Czyszkówka zel. Maria Szarańska 150; KRK z Głoskowa zel. Elżbieta Gora 100; KRK z Zawad p. Górka 100; KRK z Garwolina zel. P. Jadwiga100; Grupa modlitewna codziennego różańca przed Najświętszym Sakramentem 100; 4x bezimienna 100, 50, 30, 20. Serdeczne Bóg zapłać.
  13. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Władysławę Zalewską, Kazimierza Kosickiego, Stanisławę Makulec i Henryka Hyżyńskiego, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.
Dodano: 31 Marzec 2019
Gimnazjum NR 6 - 4 Niedziela Wielkiego Postu