5 Niedziela Wielkiego Postu

1. W środę 10 kwietnia podczas Mszy św. o godzinie 17.30 modlimy się za tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.
  2. Nasz ministrant i uczeń klasy VII SP nr 1 Jan Garwoliński zajął 2 miejsce w diecezjalnym konkursie biblijnym z Ewangelii wg. św. Łukasza. Gratulujemy!
  3.
  4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Podczas Mszy św. o godzinie 10.00 procesja z palmami.
  5. W przyszłą niedzielę KSM będzie rozprowadzał palmy.
  6. W Niedzielę Palmową Droga Krzyżowa ulicami miasta wyjdzie z parafii MB Częstochowskiej do naszej kolegiaty. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  7. Na kwiaty do grobu Pańskiego zostały złożone ofiary:

KRK z Niecieplina zel. Marianna Wielgosz 100;  KRM z ul. Wolnej 100;

KRK z ul. Staszica zel .Barbara Sobiech 150;        KRK z Natalii zel. Urszula Romanowska 70;        KRK z ul. Nadwodnej zel. Walentyna Winek 200;

KRK z Niecieplina zel. Helena Ostolska 200;         KRK z Garwolina zel. Kazimiera Kozłowska 100; KRK z Garwolina zel. Małgorzata Smułka 150;

KRK z Puznowa Nowego zel. Regina Ziółek 190;  Żabieniec 200; Bezimienna 50; KRK z Garwolina zel. Kuszmierek Genowefa 100; KRK z osiedla Zarzecze zel. Krystyna Łysiak 100; Grupa trzeźwościowa 50;

KRK z Garwolina zel. Zawadka Danuta 140; KRK z Niecieplina zel Saganek Genowefa 100; KRK z osiedla Targowa zel. Helena Włodarczyk 100; KRK z Garwolina zel. Halina Garwolińska 110;

Bezimienna na kościół 100.

Serdeczne Bóg zapłać.

1. W bieżącym numerze Echa Katolickiego przeczytamy: Dlaczego trzeba przebaczyć za wszelką cenę; trzy formy praktykowania jałmużny; Samobójstwa wśród dzieci i młodzieży. Jak pomóc, by nie doszło do tragedii. Zapraszamy do lektury.
  2. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności: Henryka Hyżyńskiego i Stanisława Sitek. Wieczny odpoczynek….
Dodano: 08 Kwiecień 2019
Gimnazjum NR 6 - 5 Niedziela Wielkiego Postu