Poniedziałek Wielkanocny

1. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: za jego posprzątanie, przygotowanie dekoracji i liturgii na czas Triduum Paschalnego oraz za czynny udział w liturgiach minionych dni. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
  2. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na kolejne dni nowenny, codziennie po Mszy św. o godz. 8.00.
  3. Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W piątek po mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów Świeckich.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego.Kto tego dnia, będąc w stanie łaski uświęcającej, przystąpi do Komunii św., może uzyskać odpuszczenie kar doczesnych za grzechy.
  6. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na KUL i Katolickie Szkoły w diecezji.
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Caritas diecezji siedleckiej.
  8. 27 kwietnia spotkanie dzieci komunijnych w auli KLO
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie z rodzicami.
Dodano: 23 Kwiecień 2019
Gimnazjum NR 6 - Poniedziałek Wielkanocny