5 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj spotkanie Akcji Katolickiej o godzinie 16.00.
  2. Dziś po Mszy św. o 12.00 młodzież zatańczy na placu przed kościołem dla Jana Pawła II.
  3. Dziś poświęcenie pól w Leszczynach o godz. 14.00.
  4. Miasto Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury zapraszają w dniu dzisiejszym na ulicę Senatorską na Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina. Ideą festiwalu jest przypominanie tego, co było, odkrywanie na nowo piękna historii i tradycji Garwolina, promowanie lokalnego dorobku kulturalnego, integracja społeczności i budowanie tożsamości. Początek o godz. 15.00.
  5. Państwo Monika i Marcin Grążek kierują serdeczne słowa podziękowania za okazaną pomoc, życzliwość i wsparcie jakiego doświadczyli od naszych parafian.
  6. W poniedziałek o godzinie 17.30 Msza św. grupy modlitewnej do Ojca Pio a po Mszy św. spotkanie w bibliotece parafialnej.
  7. Starostwo Powiatowe i Klub Gazety Polskiej w Garwolinie zapraszają na spotkanie z wicemarszałkami Sejmu RP panią Marią Koc oraz panem Adamem Bielanem, które odbędzie się we wtorek 21 maja o godzinie 18.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Garwolinie.
  8. Organizujemy wyjazd na Lednicę 01.06. Koszt 90 zł, bliższe informacje w zakrystii.
  9. Ks. bp siedlecki Kazimierz Gurda zapraszawszystkie paniena IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina.Odbędzie się ona w niedzielę 26 maja br.,pod hasłem:„Kobieta urzekająca”, zaś tematyka jej dotyczyć będzie miejsca kobiety-katoliczki we współczesnym świecie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
  10. W sobotę (25.05.) w naszej Kolegiacie o godz. 11.00 sprawowana będzie Uroczysta Msza św., podczas której dzieci po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do swoich serc. W niedzielę dzieci rozpoczynają przeżywanie Białego Tygodnia, dlatego prosimy by nie zajmować pierwszych ławek. W niedzielę dzieci uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.00, natomiast w kolejne dni o godz. 17.30.Spowiedź przed Pierwszą Komunią w piątek o godzinie 16.00.
  11. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem odbędzie się zbiórka na rekonstrukcję twarzy i języka s. Agnieszki siostry ks. Mariusza Zaniewicza. Zbiórka będzie zakończona koncertem Marcina Stycznia po Mszy św. o godzinie 18.00. Koncert odbędzie się dla uczczenia 40 rocznicy pierwszej wizyty papieskiej św. Jana Pawła II do Polski.
  12. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
  13. W przyszłą niedzielę (26. 05.) rozpoczyna się kolejny cykl katechez dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalne małżeństwo. Katechezy prowadzone są w auli KLO i trwają od godz. 9.00 do 13.00. Zapraszamy.
  14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Katolickiego Echa.
  15. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Dariusz Dutkowski i Zofia Wągrodzka, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 20 Maj 2019
Gimnazjum NR 6 - 5 Niedziela Wielkanocna