7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu po Mszy św. o godzinie 10.00.
  3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich a szczególnie rodziców kandydatów do bierzmowania codziennie na godzinę 19.30.
  4. W piątek apelujemy o podjęcie postu o chlebie i wodzie w intencji naszej Ojczyzny i Kościoła.
  5. W sobotę całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy zapisywać się w zakrystii na poszczególne godziny.
  6. Rozpoczęliśmy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczorowej, w soboty po Mszy św. o godz. 8.00 a w niedziele i święta o godz. 17.30.
  7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  8. 19 czerwca organizowany jest wyjazd Kółek Różańcowych do Siedlanowa. Zapisy w zakrystii lub u pani Janiny Zając.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich pątników i osoby zainteresowane pielgrzymką na dzień skupienia, który poprowadzi kierownik pielgrzymki ks. Paweł Bielecki. Rozpoczynamy Mszą św. w kolegiacie o godzinie 16.30 a po niej spotkanie w auli KLO.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 16.30 odbędzie się w naszej kolegiacie koncert promujący płytę „Ad Mariam Europa”. Organizatorem jest garwolińsko – pilawskie środowisko Skautów Europy. Będzie możliwość nabycia płyty, by wesprzeć wędrówkę skautów przez Włochy do Rzymu. Serdecznie zapraszamy.
  11. 18.06.będzie Msza św. przedszkolaków z racji zakończenia roku szkolnego.
  12. W tym tygodniu Pan odwołał do wieczności: Jadwigę Pyra i Tadeusza Ornat. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Dodano: 02 Czerwiec 2019
Gimnazjum NR 6 - 7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie